Konstruktor elektronik

VECTOR SMART DATA sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Krzemowa 6

Wielki Kack

Gdynia

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne branie udziału w tworzeniu koncepcji nowych wyrobów we współpracy z zespołem technicznym i sprzedażowym;

  • Tworzenie schematów elektrycznych oraz obwodów drukowanych nowych wyrobów we współpracy z zespołem FW;

  • Opracowywanie dokumentacji techniczno-ruchowej;

  • Opracowywanie i wdrażanie koncepcji testowania produkcyjnego zaprojektowanych wyrobów;

  • Przeprowadzanie badań inżynierskich pod kątem EMC oraz przygotowywanie urządzeń do badań w zewnętrznych jednostkach badawczych;

  • Współpraca z działem produkcji w zakresie wdrażania prototypów i nowych wyrobów;

  • Spotkania z dostawcami/dystrybutorami komponentów elektronicznych;

  • Zapewnianie wsparcia dla starszych projektów (dobieranie zamienników części, optymalizacja TKW, itp.).

Nasze wymagania

  • Praktyczna znajomość zagadnień z zakresu elektroniki analogowej i cyfrowej;

  • Znajomość najważniejszych zasad projektowania obwodów drukowanych i umiejętność ich stosowania;

  • Znajomość bądź chęć nauki obsługi narzędzi EDA (Mentor Graphics PADS/Cadence Allegro);

  • Znajomość obsługi podstawowego wyposażenia laboratorium (multimetr, oscyloskop, zasilacz, wektorowy analizator sieci, itp.);

  • Znajomość najpopularniejszych interfejsów i protokołów komunikacyjnych (UART/RS-232/RS-485, SPI, I2C, Ethernet, Modbus, mile widziane M-Bus, wM-Bus);

  • Umiejętność lutowania, montażu prototypów, ręcznej modyfikacji obwodów drukowanych;

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie i pisanie dokumentacji technicznej;

  • Umiejętność kreatywnego i analitycznego myślenia, samodzielność, uczestnictwo w branżowych szkoleniach, warsztatach, seminariach;

  • Dobra organizacja pracy, otwartość, komunikatywność, zdolność do pracy zespołowej.

Mile widziane

  • Doświadczenie w branży telemetrycznej;

  • Doświadczenie związane z urządzeniami low-power zasilanymi bateryjnie;

  • Znajomość zagadnień RF (komunikacja GSM/GPRS/LTE-M/NB-IoT, komunikacja radiowa w paśmie ISM 169/433/868/915 MHz);

  • Znajomość norm związanych z dyrektywami europejskimi EMC, LVD i RED;

  • Umiejętność pisania FW (język C, mikrokontrolery Microchip, STM32).

To oferujemy

  • Praca w firmie należącej do czołówki firm w branży technologicznej w Polsce północnej;

  • Wykorzystywanie swoich kompetencji w praktyce;

  • Przyjazna i oparta na partnerstwie atmosfera pracy;

  • Możliwość poznawania nowych technologii;

  • Praca hybrydowa.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • zespół muzyczny

  • webinary well-being

  • hybrydowy model pracy

  • świętowanie jubileuszy

Grupa VECTOR działa na globalnym rynku technologii informacyjno-komunikacyjnych (ICT). Od lat wdrażamy i rozwijamy rozwiązania technologii infrastruktury dostępowej, systemy bezpieczeństwa oraz wymiany danych. Grupa VECTOR wspiera Klientów w transformacji cyfrowej, dostarczając rozwiązania i usługi dopasowane do indywidualnych potrzeb.

Jesteśmy polską firmą, która projektuje i wdraża nowoczesne rozwiązania ICT. Specjalizujemy się w cybersecurity, networking & communication, infrastrukturze IT & cloud, integracji sieci dostępowych oraz w technologiach video.