Oferta pracy

Konstruktor Elektronik

EKO-LED Brzeziński, Kozicki Sp.j.O firmie

EKO-LED Brzeziński, Kozicki Sp.j.

Osiedlowa 60

Józefosław (pow. piaseczyński)

EKO-LED producent oświetlenia LED, poszukuje kandydata na stanowisko:
KONSTRUKTOR ELEKTRONIK

OBOWIĄZKI:

  • projektowanie układów elektronicznych do inteligentnych produktów w branży POS i oświetleniowej,
  • projektowanie listew LED małej i dużej mocy,
  • dobór soczewek, LED i sterowania do potrzeb klienta,
  • projektowanie układów elektronicznych do sterowania oświetleniem LED,
  • przygotowywanie szablonów do produkcji SMT,
  • generowanie programów na maszyny SMT,
  • wykonywanie prototypów PCB metodą termotransferu lub dowolną inną (szybkość realizacji),
  • tworzenie i utrzymanie w aktualnym i kompletnym stanie dokumentacji technicznej,
  • programowanie mikrokontrolerów w języku C (stosujemy mikroprocesory ATtiny, ATmega, STM8, STM32),
  • dobór niezbędnych podzespołów elektronicznych,
  • opieka nad produktem.

WYMAGANIA:

  • wykształcenie min. średnie techniczne (preferowane elektroniczne lub elektryczne) lub studia o kierunku elektronika, elektrotechnika, automatyka, informatyka, mechatronika,
  • znajomość programów CAD pozwalająca na samodzielne projektowanie płytek PCB,
  • umiejętność programowania mikrokontrolerów AVR i STM,
  • znajomość podzespołów elektronicznych, układów cyfrowych i analogowych,
  • doświadczenie w lutowaniu SMD i THT,
  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na pracę z dokumentacją,
  • innowacyjność, pomysłowość,
  • dobra znajomość pakietu MS Office,
  • wiedza z zakresu technologii LED będzie dodatkowym atutem.

OFERUJEMY:

  • ciekawą i stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia,
  • praca w systemie jednozmianowym w godzinach 8.00-16:30.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Prosimy o zamieszczenie na dokumentach klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy