Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konstruktor Elektronik

EKO-LED Brzeziński, Kozicki Sp.j.

Osiedlowa 60

Józefosław (pow. piaseczyński)

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie układów elektronicznych do sterowania oświetleniem LED

  • Przygotowywanie dokumentacji projektowej

  • Programowanie mikrokontrolerów w języku C (ATtiny, ATmega)

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie techniczne (preferowane elektroniczne) lub studia o kierunku elektronika, elektrotechnika, automatyka, mechatronika

  • Znajomość EAGLE/KiCad pozwalająca na samodzielne projektowanie płytek PCB

  • Umiejętność programowania mikrokontrolerów AVR

  • Znajomość podzespołów elektronicznych, układów cyfrowych i analogowych

  • Umiejętność lutowania elementów SMD i THT na potrzeby napraw i montażu prototypów

  • Bardzo dobra organizacja czasu

  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na pracę z dokumentacją

  • Innowacyjność, pomysłowość

  • Dobra znajomość pakietu MS Office

Mile widziane

  • Doświadczenie w projektowaniu układów elektronicznych

  • Znajomość mikrokontrolerów STM8, STM32

  • Wiedza z zakresu źródeł światła LED

  • Doświadczenie w projektowaniu listew LED małej i dużej mocy

  • Znajomość podstawowych rodzajów przetwornic stosowanych w oświetleniu

  • Znajomość zagadnień dotyczących sterowania CC i CV

  • Znajomość Atmel Studio i Eclipse

  • Praktyczna znajomość programów do projektowania 3D

To oferujemy

  • Ciekawą i stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia

  • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego

Miejsce pracy

  • Józefosław koło Warszawy