Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konstruktor Elektronik

ELTEL KATOWICE Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.

  • Milowicka 1E
    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Milowicka 1E

Katowice

Producent zaawansowanych urządzeń automatyki dla stref zagrożonych wybuchem

Opis stanowiska pracy:

  • tworzenie schematów elektrycznych urządzeń,
  • projektowanie obwodów PCB,
  • optymalizacja istniejących rozwiązań,
  • wykonywanie testów i prób na prototypach,
  • aktywne poszukiwanie nowych rozwiązań,
  • udział w pracach badawczych,
  • komunikacja z członkami zespołu,
  • aktualizacja dokumentacji produktowej,
  • współpraca z inżynierami oprogramowania i inżynierami elektronikami.

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne kierunkowe: elektronika, informatyka lub automatyka,
  • umiejętność projektowania schematów elektronicznych,
  • umiejętność projektowania obwodów PCB,
  • umiejętność obsługi oprogramowania Altium Designer,
  • umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi,
  • praktyka poparta przykładowymi projektami (mogą być akademickie lub własne).

Mile widziana:

  • znajomość architektury mikrokontrolerów STM32,
  • znajomość interfejsów SPI, I2C, RS485, Ethernet,
  • znajomość zagadnień kompatybilności elektromagnetycznej,
  • znajomość zasad projektowania urządzeń przeznaczonych do stref zagrożonych wybuchem.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • atrakcyjne i stałe wynagrodzenie,
  • pracę w przyjaznej atmosferze,
  • elastyczne godziny pracy,
  • klimatyzowany, nowoczesny budynek z własnym parkingiem.

Ogłoszenie archiwalne