Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Konstruktor Elektronik

ES-SYSTEM sp. z o.o.O firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Praca w zespole projektującym i wdrażającym do produkcji urządzenia z zakresu sterowania oświetleniem,

  • Opracowywanie koncepcji oraz wdrażanie i testowanie nowych technologii,

  • Projektowanie PCB oraz budowa i uruchamianie prototypów,

  • Prowadzenie pomiarów, badań i testów, opracowywanie dokumentacji,

  • Współpraca z dostawcami komponentów,

  • Współpraca z technologami w zakładach produkcyjnych ES-SYSTEM

Nasze wymagania

  • 1-2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,

  • Wykształcenie technicznie (preferowane: elektronika, elektrotechnika, informatyka lub pokrewne),

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej oraz schematów elektronicznych,

  • Doświadczenie w projektowaniu PCB,

  • Doświadczenie w testowaniu prototypów i rozwiązywaniu problemów,

  • Doświadczenie w optymalizacji urządzeń pod kątem regulacji EMC/EMI,

  • Biegłość w prowadzeniu pomiarów oraz wykorzystywaniu sprzętu laboratoryjnego,

  • Komunikatywny angielski, pozwalający na prace w międzynarodowym środowisku.

Mile widziane

  • Praktyczne doświadczenie w elektronice analogowej,

  • Doświadczenie w projektowaniu urządzeń opartych o mikrokontrolery,

  • Doświadczenie w pisaniu oprogramowania dla mikrokontrolerów oraz systemów emebeded w języku C,

  • Znajomość środowiska Linux oraz umiejętność pisania skryptów w Python/Bash.

To oferujemy

  • Wśród wielu korzyści to konkurencyjne wynagrodzenie oraz możliwości rozwoju,

  • Promujemy samokształcenie i wspieramy w uczeniu się nowych rzeczy - poprzez mentorów, konferencje oraz szkolenia,

  • Inwestujemy w Twój rozwój - co rok masz do wykorzystania 12 dni na samodzielną naukę oraz bezpłatne lekcje języka angielskiego w biurze,

  • Jak nowo zatrudniony pracownik przejdziesz ścieżkę przyjaznego wdrożenia, w którym odbędziesz szkolenia adaptacyjne, poznasz firmę oraz nasze portfolio produktowe.

  • Będziesz pracować w międzynarodowym zespole,

  • Jeżeli chcesz popracować kreatywnie na świeżym powietrzu, Park Stacja Wisła jest na przeciwko naszego biura, które znajduje się w zabytkowej dzielnicy w centrum Krakowa,

  • Dostaniesz dofinansowanie do karty sportowej, elastyczne godziny pracy, prywatne ubezpieczenie zdrowotne dla Ciebie i twojej rodziny.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

ES-SYSTEM sp. z o.o.

Nasz zespół prowadzi pełny proces tworzenia urządzeń – od koncepcji przez kolejne fazy rozwoju, aż do wdrożenia i transferu do zakładu produkcyjnego. Jako członek naszego zespołu będziesz odpowiedzialny za budowę i rozwój produktów dla profesjonalnej automatyki oświetleniowej. Szukamy osoby otwartej na poznawanie nowych technologii, z chęcią do ciągłego rozwoju, dla której elektronika to nie tylko praca, ale również i pasja.

Z naszej strony oferujemy elastyczny system pracy dostosowany indywidualnie do pracownika. Wsparcie w rozwoju własnych umiejętności oraz możliwość zdobycia nowych pod skrzydłami doświadczonych inżynierów z całego świata. Gwarantujemy czas na rozwój osobisty, naukę i eksperymenty z nowymi technologiami.

Przewiń do profilu firmy

Pasujesz do nas, jeśli

  • Jesteś osobą otwartą na dialog oraz lubisz współpracować z innymi.

  • Dobrze odnajdujesz się w zespole.

  • Lubisz eksperymentować, jesteś samodzielny oraz potrafisz wspierać zespół zdobyta wiedza i doświadczeniem.