Oferta pracy

Konstruktor Elektronik

"RIDI POLSKA" sp. z o.o.O firmie

  • Natolin (pow. łódzki wschodni), łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Wiodący producent z branży oświetleniowej. poszukuje kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie nowych opraw oświetleniowych w oparciu o technologię LED i modernizacja już istniejących,
  • Projektowanie i programowanie układów elektronicznych,
  • Projektowanie obwodów drukowanych,
  • Uruchamianie i testowanie układów prototypowych,
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej,
  • Współpraca z dostawcami,
  • Udział we wdrażaniu nowych wyrobów i rozwiązań technicznych,
  • Współpraca z Działem Produkcji

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia technicznego, min. Inżynier, preferowany kier.: elektronika
  • Wiedza z zakresu projektowania układów elektronicznych, poparta doświadczeniem zawodowym
  • Znajomość oprogramowania do projektowania PCB
  • Dobrej znajomości programu CREO
  • Doświadczenia w pracy z oprogramowaniem PDM/PLM: Windchill, Enovia, itd.
  • Znajomość zagadnień metodyki napraw i diagnostyki urządzeń elektronicznych, umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi,
  • Komunikatywności i umiejętności pracy w zespole,
  • Min. komunikatywnej znajomości jęz. angielskiego (znajomość jęz. niemieckiego będzie dodatkowym atutem),
  • Ważnego prawa jazdy kat. B,
  • Gotowości do wyjazdów służbowych, w tym do siedziby głównej w Niemczech

Oferujemy:

  • Umowę o pracę,
  • Pracę w dynamicznym zespole, w międzynarodowej firmie,
  • Dużą samodzielność oraz odpowiedzialność w realizacji zadań,
  • Stabilne zatrudnienie,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Naukę języka niemieckiego,
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje
  • Premię świąteczną
  • Premię urlopową
  • Premię zdrowotno-frekwencyjną
  • Prywatną opiekę medyczną

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy