Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konstruktor elektronik

SIEĆ BADAWCZA ŁUKASIEWICZ - INSTYTUT POJAZDÓW SZYNOWYCH "TABOR"O firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie oprogramowania sterowników oraz aplikacji

  • projektowanie obwodów drukowanych

  • uruchamianie płytek drukowanych sterowników mikroprocesorowych,

  • uczestniczenie w uruchamianiu urządzeń na pojazdach

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne

  • doświadczenie w zawodzie

  • znajomość środowiska Embarcadero C++ Builder lub podobnych

  • umiejętność tworzenia oprogramowania sterowników mikroprocesorowych

  • umiejętność tworzenia aplikacji diagnostycznych

  • znajomość programu Altium Designer

  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji i prowadzenia rozmów technicznych,

  • zamiłowanie do zastosowań elektrotechniki, elektroniki

  • umiejętność pracy w zespole,

  • samodyscyplina i dyspozycyjność,

  • aktywna postawa i kreatywność w działaniu,

  • umiejętność dobrej organizacji pracy.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu,

  • pracę w obszarze badań i rozwoju,

  • pakiet świadczeń socjalnych,

  • możliwość rozwoju poprzez szkolenia dokształcające.