Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konstruktor elektronik Programista C/C++

IT Connect Sp. z o.o.

umowa o pracę
10 00013 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
10 00013 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Gdynia

    Gdynia, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Technologie, których używamy

Wymagane

  • C++

  • C

  • ARM

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Jako konstruktor - programista staniesz się członkiem zespołu projektowego systemów wbudowanych pracującego nad innowacyjnymi projektami wojskowymi, których produkty znajdują zastosowanie na okrętach wojennych RP.

  • Pracując z nami w zakresie implementacji oprogramowania ze szczególnym uwzględnieniem konstruowania i programowania układów opartych o procesory rodziny ARM wniesiesz istotny wkład w rozwój sprzętu i oprogramowania projektowanego i produkowanego w oddziale w Gdyni.

Nasze wymagania

  • znajomości języków C/C++

  • programowania procesorów rodziny ARM oraz chęci do nauki i rozwoju

  • wykształcenia wyższego w kierunku elektronika, telekomunikacja, informatyka

  • znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie i tworzenie dokumentacji technicznej

  • kreatywności i umiejętności organizacji pracy własnej

To oferujemy

  • Rekrutacja online

  • Recruitment language: pl

  • Start ASAP

  • Stała długość kontraktu

  • Płatny urlop dla: Employment contract

  • Praca w pełnym wymiarze

  • Bez pracy zdalnej

  • Stałe godziny pracy

  • Brak podróży służbowych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

Opis stanowiska

Obszary działalności firmy:

1. Projektowanie, prototypowanie i produkcja urządzeń okrętowych:

- łączność wewnętrzna i zewnętrzna okrętu,

- integratory środków łączności

- systemy komutacyjne sygnałów audio i sygnałów HF,UHF

- dystrybucja sygnałów nawigacyjnych

- systemy alarmowe, kontroli dostępu, telewizji CCTV

2. Remonty i naprawy okrętowej aparatury elektronicznej:

- środki łączności radiowej

- rozgłośnie okrętowe

- wyposażenie nawigacyjne

- systemy dowodzenia

3. Prace badawczo-rozwojowe z zakresu bezpieczeństwa i obronności państwa

IT CONNECT to firma stworzona dla ludzi dynamicznych, realizujących się w codziennej pracy. Na bieżąco dysponujemy najciekawszymi propozycjami pracy w dziedzinie IT i technik, a nasi pracownicy pracują z najlepszymi i najbardziej znanymi firmami w Polsce. Poszukujemy zarówno doświadczonych specjalistów i menadżerów, jak również studentów ostatnich lat i świeżych absolwentów IT. Najważniejsza dla nas jest Twoja pasja i chęć samorealizacji. U nas będziesz realizować swoje marzenia!!

Przewiń do profilu firmy