Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konstruktor elektronik / Programista C

Elektrometal Energetyka S.A.

  • Mazura 18A, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Mazura 18A

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie i rozwój oprogramowania niskopoziomowego na mikrokontrolery

  • Odpowiedzialność za zapewnienie wysokiej jakości kodu źródłowego

  • Testowanie oprogramowania

  • Uczestnictwo w procesie projektowania układów elektronicznych

  • Uruchamianie i testowanie układów prototypowych

  • Tworzenie wysokiej jakości dokumentacji technicznej

  • Rozwiązywanie problemów technicznych

  • Sporadyczne wyjazdy serwisowe

  • Współpracę w ramach zespołu projektowego

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (elektronika, elektrotechnika, automatyka lub pokrewne)

  • Znajomość języka programowania C lub C++

  • Mile widziane doświadczenia na analogicznym stanowisku

  • Umiejętność programowania mikrokontrolerów (bare metal)

  • Wiedza techniczna z zakresu projektowania cyfrowych i analogowych układów elektronicznych

  • Umiejętność czytania i tworzenia dokumentacji technicznej

  • Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi

  • Samodzielność w rozwiązywaniu problemów technicznych

  • Znajomość języka angielskiego (czytanie dokumentacji)

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Zdolności analityczne

  • Komunikatywność, otwartość i przyjazność

  • Poszanowanie dla innych

  • Nastawienie na rozwój zawodowy

  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • Znajomość układów elektroenergetycznej automatyki zabezpieczeniowej

  • Umiejętność lutowania

  • Znajomość narzędzi systemu kontroli wersji GIT, SVN

To oferujemy

  • Stabilność zatrudnienia

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • Pracę w dynamicznym zespole

  • Atrakcyjny system wynagradzania, dodatkowe benefity: pakiet medyczny, karta Multisport, możliwość pracy zdalnej, elastyczny czas pracy, brak dress cod’u, zajęcia grupowe z lektorem języka angielskiego

  • od sierpnia 2021 r. nowa lokalizacja (ul. Działkowa 67 (OKĘCIE))

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

(www.elektrometal-energetyka.pl)

Naszą energią są przede wszystkim ludzie!

Dynamicznie rozwijająca się firma o ugruntowanej pozycji na rynku działająca w branży elektroenergetycznej, specjalizująca się w projektowaniu i produkcji urządzeń dla energetyki zawodowej, przemysłu ciężkiego oraz górnictwa.

Przewiń do profilu firmy