Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

co to?

Konstruktor elektronik - Programista FPGA

IT Connect Sp. z o.o.

12 50013 000 brutto / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Altium Designer

Mile widziane

  • Xilinx Vivado

  • Xilinx HLS

  • Verilog

  • C

System operacyjny

O projekcie

Branża: IT

Język komunikacji w projekcie: polski

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie oprogramowania do struktur FPGA

  • Uruchamianie oprogramowania FPGA w urządzeniu

  • Współpraca z zespołem programistów w tworzeniu inerfejsu FPGA <-> procesor

  • Tworzenie schematów pakietów elektroniki z układami FPGA

Nasze wymagania

  • Umiejętność programowania struktur FPGA w języku VHDL

  • Umiejętność projektowania cyfrowych układów elektronicznych

  • Znajomość oprogramowania Altium Designer

  • Bierna znajomość języka angielskiego

  • Obywatelstwo polskie

  • Znajomość środowiska Xilinx Vivado oraz Xilinx HLS

  • Umiejętność projektowania analogowych układów elektronicznych

  • Znajomość języka Verilog

  • Znajomość języka C umożliwiająca uruchamianie urządzeń embedded

  • Znajomość problematyki EMC

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

To oferujemy

  • Wygodną formę zatrudnienia (umowa o pracę, B2B, umowa zlecenie)

  • Możliwość ustalenia elastycznych godzin pracy

  • Wynagrodzenie uzależnione od zakresu pracy i formy zatrudnienia

  • Dostęp do najnowocześniejszych technologii militarnych w codziennej pracy

  • Zdobycie unikalnego doświadczenia w projektach prowadzonych na rzecz Sił Zbrojnych i innych służb mundurowych

  • Prywatną opiekę zdrowotną

  • Szkolenia dopasowane do stanowiska pracy

  • Niekorporacyjną kulturę pracy (bezpośrednie kontakty z przełożonymi, koleżeńskie relacje z pracownikami)

  • Dogodną lokalizację firmy w centrum Warszawy (blisko linii metra M2)

  • Możliwość wykorzystania doświadczeń projektowych w osobistych pracach dyplomowych, magisterskich, inżynierskich lub podyplomowych (po uzgodnieniu z pracodawcą)

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • świętowanie urodzin

Etapy rekrutacji
1

Analiza dokumentów aplikacyjnych

2

Rozmowa rekrutacyjna

3

Spotkanie rekrutacyjne z klientem

IT CONNECT to firma stworzona dla ludzi dynamicznych, realizujących się w codziennej pracy. Na bieżąco dysponujemy najciekawszymi propozycjami pracy w dziedzinie IT i technik, a nasi pracownicy pracują z najlepszymi i najbardziej znanymi firmami w Polsce. Poszukujemy zarówno doświadczonych specjalistów i menadżerów, jak również studentów ostatnich lat i świeżych absolwentów IT. Najważniejsza dla nas jest Twoja pasja i chęć samorealizacji. U nas będziesz realizować swoje marzenia!!

Przewiń do profilu firmy