"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez AQUAEL Janusz Jankiewicz Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie."
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konstruktor Elektronik - Programista IoT - embedded IoT developer

AQUAEL Janusz Jankiewicz Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ważna jeszcze 2 dni
    do: 24 paź 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Stanowisko:

  • Konstruktor Elektronik / Programista IoT - embedded IoT developer.

Nasze wymagania

  • wykształcenie w kierunku elektronika, automatyka,

  • minimum 2 lata doświadczenia zawodowego w programowaniu C/C++ mikrokontrolerów: nowych funkcjonalności oraz rozwój istniejących,

  • znajomość mikrokontrolerów STM8, STM32, esp8266, esp32 (podstawowe interfejsy, rejestry i peryferia),

  • znajomość protokołów komunikacyjnych: SPI, I2C, 1-Wire, UART/RS232,

  • znajomość sieciowych protokołów komunikacyjnych (UDP, TCP),

  • dobra znajomość czytania schematów elektronicznych,

  • znajomość j. angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie i tworzenie dokumentacji technicznej,

  • umiejętność zorganizowania i samodzielnego wykonywania swojej pracy,

  • Mile widziane:

  • znajomość zagadnień IoT (Firebase Real-Time DB, etc.),

  • posługiwanie się GIT na potrzeby pracy zespołowej,

  • doświadczenie w zakresie elektroniki, automatyki lub mechaniki,

  • umiejętność korzystania z oscyloskopu, analizatora logicznego, debugera, itp.

  • znajomość programu EAGLE i projektowanie płytek PCB,

  • znajomość programów CAD,

  • znajomość pracy w metodykach zwinnych - framework SCRUM

  • umiejętność rozwijania projektu z myślą o dłuższej perspektywie czasowej (dbanie o jakość kodu, pokrycie testowe, opisy itp.),

  • osoba komunikatywna, otwarta, chcąca zdobyć doświadczenie.

To oferujemy

  • umowę o pracę lub B2B,

  • pracę jednozmianową,

  • zatrudnienie na pełny etat,

  • możliwość stałego rozwoju,

  • darmowy parking na terenie firmy,

  • możliwość kreacji własnych rozwiązań które będą używane w całej Europie,

  • możliwość tworzenia nowych produktów,

  • komfortowe warunki pracy.

  • Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku "Aplikuj".

O nas

Europejski lider rynku zoologicznego w związku z silnym rozwojem segmentu produktów IoT podejmie współpracę z profesjonalistą w charakterze: