Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konstruktor Elektronik

M2T spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. O firmie

M2T spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.

Krzemowa 1

Suchy Las (pow. poznański)

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie schematów elektrycznych urządzeń

  • Projektowanie obwodów drukowanych

  • Optymalizacja istniejących rozwiązań

  • Wykonywanie testów i prób na prototypach

  • Aktywne poszukiwanie nowych rozwiązań i twórcze uczestniczenie projektach (R&D) realizowanych przez Pracodawcę

  • Komunikacja z członkami zespołu

  • Współpraca z inżynierami oprogramowania

  • Dobór i zatwierdzenie części elektronicznych do prototypów i bieżących produktów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne kierunkowe: elektronika, informatyka lub automatyka

  • Umiejętność projektowania schematów elektronicznych

  • Umiejętność projektowania obwodów drukowanych i obsługi oprogramowania typu EDA (mile widziana znajomość oprogramowania Altium)

  • Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi

  • Praktyka poparta przykładowymi projektami (mogą być akademickie lub własne)

  • Umiejętności analityczne

  • Wiedza z zakresu projektowania cyfrowych i analogowych układów elektronicznych

  • Umiejętność programowania mikrokontrolerów w języku C

  • Umiejętność uruchamiania i testowania układów elektronicznych

  • Ciekawość świata, chęć uczenia się i podejmowania nowych wyzwań

Mile widziane

  • Doświadczenie w obsłudze programów typu CAD (SOLIDWORKS / Fusion 360)

  • Doświadczenie z systemami RTOS

  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie minimum na poziomie B2

To oferujemy

  • Umowa o pracę

  • Atrakcyjne i stałe wynagrodzenie

  • Dodatkowy system premiowy

  • Pracę w przyjaznej atmosferze

  • Elastyczne godziny pracy

  • Nowy klimatyzowany biurowiec

  • Prestiżowe miejsce pracy

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą z branży Auto ID, stawiającą na nowoczesne rozwiązania. Nieustannie inwestujemy w nowe technologie i nowatorskie rozwiązania, czym mocno wyróżniamy się spośród innych firm.

Naszą mocną stroną jest także techniczne R&D, które pozwala na stworzenie dedykowanych rozwiązań pod klienta; oraz kompleksowość usług – konstrukcja - hardware – software – serwis – usługi dedykowane.

Współpracujemy z dużymi, międzynarodowymi dostawcami, a w naszym portfolio klientów znajdują się największe organizacje, pochodzące z różnych gałęzi przedsiębiorstw. Jesteśmy liderem rynku w kilku branżach, które obsługujemy.

Przewiń do profilu firmy