Logo Pracuj.pl

Konstruktor Elektronik

M2T spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.O firmie

  • Suchy Las (pow. poznański), wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

M2T spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.

Krzemowa 1

Suchy Las (pow. poznański)

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie schematów elektrycznych urządzeń
  • Projektowanie obwodów drukowanych
  • Optymalizacja istniejących rozwiązań
  • Wykonywanie testów i prób na prototypach
  • Aktywne poszukiwanie nowych rozwiązań i twórcze uczestniczenie projektach (R&D) realizowanych przez Pracodawcę
  • Komunikacja z członkami zespołu
  • Współpraca z inżynierami oprogramowania
  • Dobór i zatwierdzenie części elektronicznych do prototypów i bieżących produktów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne kierunkowe: elektronika, informatyka lub automatyka
  • Umiejętność projektowania schematów elektronicznych
  • Umiejętność projektowania obwodów drukowanych i obsługi oprogramowania typu EDA (mile widziana znajomość oprogramowania Altium)
  • Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi
  • Praktyka poparta przykładowymi projektami (mogą być akademickie lub własne)
  • Umiejętności analityczne
  • Wiedza z zakresu projektowania cyfrowych i analogowych układów elektronicznych
  • Umiejętność programowania mikrokontrolerów w języku C
  • Umiejętność uruchamiania i testowania układów elektronicznych
  • Ciekawość świata, chęć uczenia się i podejmowania nowych wyzwań

Mile widziane

  • Doświadczenie w obsłudze programów typu CAD (SOLIDWORKS / Fusion 360)
  • Doświadczenie z systemami RTOS
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie minimum na poziomie B2

To oferujemy

  • Umowa o pracę
  • Atrakcyjne i stałe wynagrodzenie
  • Dodatkowy system premiowy
  • Pracę w przyjaznej atmosferze
  • Elastyczne godziny pracy
  • Nowy klimatyzowany biurowiec
  • Prestiżowe miejsce pracy

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą z branży Auto ID, stawiającą na nowoczesne rozwiązania. Nieustannie inwestujemy w nowe technologie i nowatorskie rozwiązania, czym mocno wyróżniamy się spośród innych firm.

Naszą mocną stroną jest także techniczne R&D, które pozwala na stworzenie dedykowanych rozwiązań pod klienta; oraz kompleksowość usług – konstrukcja - hardware – software – serwis – usługi dedykowane.

Współpracujemy z dużymi, międzynarodowymi dostawcami, a w naszym portfolio klientów znajdują się największe organizacje, pochodzące z różnych gałęzi przedsiębiorstw. Jesteśmy liderem rynku w kilku branżach, które obsługujemy.

Konstruktor Elektronik, Krzemowa 1, Suchy Las (pow. poznański)