Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konstruktor Elektronik - Technolog

W2 Włodzimierz Wyrzykowski

  • Bydgoszcz, Białe Błota (pow. bydgoski)

    kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 4 lata temu
  • Specjalista

Firma W2 specjalizuje się w rozwiązaniach z zakresu elektroniki profesjonalnej. Zakres działalności firmy obejmuje projektowanie, produkcję, serwis oraz sprzedaż najwyższej jakości sygnalizatorów do systemów sygnalizacji pożaru i sygnalizacji włamania, kolumn sygnalizacyjnych, sygnalizatorów i innych produktów do automatyki jak również osprzętu instalacyjnego.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy pracownika na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • rysowanie schematów ideowych, projektowanie obwodów drukowanych,
  • opracowanie dokumentacji produkcyjnej wyrobu (schemat ideowy, schematy montażowe, zestawienia materiałowe, program na automat pick&place),
  • dobór zamienników elementów elektronicznych wg specyfikacji technicznej,
  • opracowanie urządzeń wspomagających proces montażu (podajniki, uchwyty, gniazda),
  • montaż urządzeń prototypowych, testy prototypów, nanoszenie zmian, uwag o charakterze montażowym, technologicznym,
  • tworzenie kompletacji wyrobów (list materiałowych) w programie ERP,
  • prowadzenie dokumentacji kart zmian (zmiany technologiczne w wyrobach).

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne kierunkowe: elektronika, elektrotechnika lub pokrewne,
  • znajomość oprogramowania EDA, CAD/CAM,
  • kreatywne myślenie,
  • zdolności manualne,
  • mile widziana znajomość zagadnień mechanicznych (rysunek techniczny, obsługa narzędzi warsztatowych),
  • mile widziana znajomość zagadnień związanych z automatyzacją produkcji (wykorzystanie robotów przemysłowych),
  • samodzielność, sumienność przy realizacji powierzonych zadań.

Oferujemy:

  • pracę od poniedziałku do piątku,
  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • zarobki adekwatne do posiadanych umiejętności,
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w zgranym zespole,
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia na życie, prywatną opiekę medyczną.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dołączenie do aplikacji klauzuli:

„Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez W2 Włodzimierz Wyrzykowski z siedzibą przy ul. Czajcza 6, w Białych Błotach (kod pocztowy: 86-005), w celu realizacji procesu rekrutacji. Zapoznałam (-em) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawienia.”

Podstawa prawna:
Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. (Dz.U.UE L.2016.119.1)
Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne