Logo Pracuj.pl

Konstruktor Elektronik

Quasar ElectronicsO firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Wspomaganie procesu projektowego nowych urządzeń elektronicznych i modernizacja już istniejących
  • Uruchamianie i testowanie układów prototypowych
  • Wdrażanie produktów powiązane z wizytami u klientów na terenie Polski
  • Rozwiązywanie bieżących problemów technicznych

Nasze wymagania

  • Praktyczna wiedza z zagadnień elektroniki analogowej i cyfrowej
  • Wiedza z zakresu projektowania poparta doświadczeniem zawodowym
  • Praktyczna umiejętność tworzenia i pracy z dokumentacją techniczną (także w języku angielskim)
  • Dobra znajomość elektroniki samochodowej (CAN - BUS)
  • Znajomość podstawowych cyfrowych protokołów (RS-232, RS-485, I2C, SPI, UART)
  • Umiejętność analizowania danych przesyłanych w protokołach transmisji szeregowych.
  • Znajomość MS Excel w zakresie umożliwiającym tworzenie narzędzi do analizy danych.
  • Znajomość zagadnień metodyki napraw i diagnostyki urządzeń elektronicznych, umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi
  • Samodzielność działania i dyspozycyjność
  • Prawo jazdy „B”

To oferujemy

  • Uczestnictwo w nowych projektach.
  • Pracę w firmie rodzinnej działającej nieprzerwanie od 25 lat.
  • Prosta struktura i krótka droga decyzyjna.
  • Kulturę organizacyjną opartą na współpracy i koleżeństwie.
  • Zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze, godziny pracy 8-16.
  • Bezpłatną prywatną opiekę medyczną (pakiet Allianz).

Quasar Electronics

Firma QUASAR ELECTRONICS zajmuje się projektowaniem i produkcją urządzeń elektronicznych wykorzystywanych w branży motoryzacyjnej. Specjalizuje się w elektronicznych modułach wiązek haka oraz systemach telemetrycznych i technologii CAN-BUS.

Konstruktor Elektronik, Warszawa