Oferta pracy

Konstruktor Elektronik

Cyfrowy Polsat S.A.O firmie

  • Łubinowa 4A, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Cyfrowy Polsat S.A.

Łubinowa 4A

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie obwodów drukowanych urządzeń elektronicznych

  • Dokumentowanie prac projektowych i opracowywanie dokumentacji konstrukcyjnej

  • Udział w procesie uruchamiania i wdrażania produktu do produkcji

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne: kierunek elektronika lub pokrewne

  • Min 5 lat w projektowaniu PCB.

  • Praktyczna znajomość oprogramowania Orcad Allegro oraz Cadence

  • Dobra znajomość problematyki EMC oraz zasad i wymagań dotyczących projektowania urządzeń elektronicznych, w tym symulacji obwodów elektronicznych oraz projektowania wielowarstwowych obwodów drukowanych z układami wysokiej skali integracji

  • Podstawowa znajomość problemów związanych z tworzeniem oprogramowania w języku C/C++, konstrukcji mechanicznych, technologii produkcji urządzeń elektronicznych, projektowania urządzeń radiowych

  • Umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej

  • Dobra znajomość środowiska Linux, Microsoft Windows, Office oraz Project

  • Znajomość języka angielskiego w zakresie niezbędnym do komunikacji w mowie i piśmie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi