Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konstruktor elektronik

SPECTRE SOLUTIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

7 00010 000 brutto / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie specyfikacji dla projektowanej elektroniki

  • projektowanie, uruchamianie oraz badanie działania urządzeń elektronicznych z wykorzystaniem aparatury pomiarowej

  • tworzenie i aktualizacja dokumentacji technicznej

  • współpraca z jednostkami zewnętrznymi (dostawcy, laboratoria certyfikujące)

  • wprowadzanie poprawek/modyfikacji

Nasze wymagania

  • wykształcenie elektroniczne (wyższe lub w trakcie studiów) - warunek konieczny

  • doświadczenie z certyfikacją urządzeń elektronicznych - minimum 3 lata

  • doświadczenie z zlecaniem montażu kontraktowego

  • umiejętności warsztatowe potrzebne do uruchamiania i debugowania prototypów

  • praca z systemami kontroli wersji np. git

  • podstawowe doświadczenie w programowaniu mikrokontrolerów stm32

  • podstawowa znajomość elektroniki analogowej (wzmacniacze operacyjne, itp.)

  • znajomość C/C++

Mile widziane

  • doświadczenie z innymi rodzinami mikrokontrolerów ARM, RISCV, itp.

  • znajomość systemu KiCad

  • doświadczenie z logiką programowalną

  • doświadczenie w współpracy z zespołem MCAD

  • doświadczenie w projektowaniu integracji elektroniki z systemem - okablowanie, złącza, itp.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od posiadanego doświadczenia, bieżących umiejętności i postępów w ich rozwijaniu

  • możliwość rozwoju zawodowego: dostęp do szkoleń zawodowych

  • pracę w młodym zespole

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

Jako firma Spectre Solutions zajmujemy się budową nowoczesnych systemów dronowych. Nasza konstrukcja VTOL należy do najbardziej złożonych konstrukcji dronowych w Polsce (łączymy układy pionowzlotu i samolotu). Oferujemy pracę pełną wyzwań ale także satysfakcji.

Do naszego zespołu poszukujemy konstruktorów z doświadczeniem w lotnictwie. Obecnie przygotowujemy nasze prototypy do produkcji.

Przewiń do profilu firmy