Logo Pracuj.pl

Konstruktor Elektronik

SONEL S.A.O firmie

SONEL S.A.

Stargardzka 10

Fabryczna

Wrocław

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie analogowych i cyfrowych układów elektronicznych
  • wykonywanie badań EMC
  • tworzenie schematów
  • opracowywanie prototypów modułów
  • projektowanie płytek drukowanych

Nasze wymagania

  • interesujesz się elektroniką
  • masz doświadczenie w pracy z układami analogowymi
  • czytasz i rozumiesz dokumentację techniczną po angielsku
  • wiesz jak wyglądają komponenty elektroniczne i znasz ich właściwości
  • jesteś otwarty na pracę w zespole

Mile widziane

  • konstruowałeś lub uruchamiałeś przetwornice DC/DC i/lub wzmacniacze audio
  • projektowałeś w przeszłości analogowe i cyfrowe układy elektroniczne
  • nie są Ci obce tematy związane z mechaniką, termodynamiką, inżynierią materiałową
  • pracowałeś przy projektach komercyjnych
  • umiesz programować
  • szybko się uczysz

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • pakiet indywidualnej opieki medycznej
  • możliwość ubezpieczenia na życie
  • cykliczne imprezy branżowo-integracyjne
  • kulturę niekorporacyjną
  • ruchomy czas pracy
  • bezpłatny parking

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • platforma kafeteryjna
  • dofinansowanie do automatów vendingowych

Pracujemy w dużej polskiej firmie, która od ponad 10 lat jest notowana na GPW. Tworzymy przyrządy pomiarowe uznane na całym świecie. W branży nasza marka jest synonimem profesjonalizmu. Nasze produkty tworzymy w Polsce, a sprzedajemy je na 6 kontynentach.

Aktualne oferty pracodawcy
FK/FK

Konstruktor Elektronik, Stargardzka 10, Fabryczna, Wrocław