Konstruktor Elektryk - Mechanik

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 01.12.2017
  • Ważna jeszcze 18 dni (do 31.12.2017)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top
Manpower to globalna firma o prawie 70 letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku Manpower obecny jest od 2001 roku i obecnie posiada prawie 35 oddziałów w całym kraju. Rolą Manpower jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Nasi kandydaci nie ponoszą żadnych opłat, nic nie ryzykują. Mogą za to wiele zyskać - profesjonalne doradztwo oraz wymarzoną pracę.
Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa | Numer ref.: KEM/037/JFI

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej i stabilnej firmie
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowania
  • Rozwój zawodowy i podnoszenie kwalifikacji
  • Pracę w dynamicznym i nastawionym na rozwój zespole
  • Oferta przeznaczona dla osób zainteresowanych pracą na stanowiskach: Konstruktor - Elektryk/ Konstruktor - Mechanik

Opis stanowiska:

  • Konstrukcyjne opracowanie pojazdów zgodnie z potrzebami klienta w obszarze elektryki i programowania sterowników lub w zakresie mechaniki pojazdów
  • Kompleksowe rozwiązywanie problemów konstrukcyjnych we współpracy z innymi działami, serwisem, dostawcami i klientami
  • Przygotowanie dokumentacji seryjnego wyposażenia pojazdu
  • Udział w projektowaniu oraz wdrażaniu nowych rozwiązań konstrukcyjnych
  • Fachowe wspomaganie działów sprzedaży i zakupów w zakresie dokumentacji i rozwiązań konstrukcyjnych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne z zakresu elektryki, elektroniki lub z zakresu mechaniki i budowy maszyn
  • Dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego do wykorzystania w codziennej pracy (min. poziom B2) - warunek konieczny
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra obsługa komputera - pożądane znajomość programów CAD 3D, CATIA V5
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Sumienność i umiejętność analitycznego myślenia
  • Orientacja na klienta
  • Gotowość do wyjazdów służbowych

Jesteśmy pracodawcą tworzącym sprzyjające warunki zatrudnienia dla osób z niepełnosprawnością.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Zgodnie z obowiązującym prawem nie pobieramy opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez ManpowerGroup Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 68, 00-838 Warszawa, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z ManpowerGroup oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."
Oferta dotyczy pracy tymczasowej
Agencja zatrudnienia nr 412
bottomopisopisopisopisopisopisopisopisopis

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się