Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Konstruktor Elektryk

ASTEK Polska

  • Olsztyn

    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie schematów elektrycznych oraz rysunków montażowych rozdzielnic

  • dobory AKPiA

  • projektowanie instalacji elektrycznych oraz tras kablowych

  • ścisła współpraca z działem automatyki oraz działem prefabrykacji rozdzielnic

  • przygotowywanie zestawień materiałowych do zamówień

  • kontakty z podwykonawcami oraz klientami

  • realizacja zadań przy instalacjach i uruchomieniach maszyn

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne – elektryka, elektrotechnika, elektroenergetyka, elektromechanika lub automatyka

  • dobra znajomość oprogramowania inżynierskiego wspomagającego projektowanie jako warunek konieczny (SEE Electrical)

  • umiejętność pracy z dokumentacją techniczną (DTR, schematy elektryczne, rysunki techniczne)

  • kreatywność, zaangażowanie, dokładność i dobra organizacja pracy

  • komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole

  • znajomość niezbędnych norm i rozporządzeń z zakresu elektrycznego

Mile widziane

  • uprawnienia SEP

  • programowanie sterowników maszyn

To oferujemy

  • Atrakcyjny i przejrzysty system wynagrodzeń

  • Stabilne zatrudnienie

  • Szkolenia i treningi

  • Rozwój zawodowy w międzynarodowym środowisku - naszymi Klientami są najbardziej rozpoznawalne marki polskie i globalne

  • Benefity pozapłacowe (m.in.: pakiet premium prywatnej opieki medycznej i kartę sportową), dobrą atmosferę pracy oraz spotkania integracyjne

  • Dogodną lokalizację biur

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne