Oferta pracy

Konstruktor Elektryk

HOMAG

  • Kolorowa 2, Grunwald, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

HOMAG

Kolorowa 2

Grunwald

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie kompletnej dokumentacji elektrycznej dla projektów w oparciu o istniejącą bazę zasobów

  • Unifikacja rozwiązań stosowanych w obszarze elektrycznym

  • Zarządzanie zmianami

  • Doraźne wsparcie w procesie montażu oraz uruchomienia maszyn

  • Współpraca z działami konstrukcji w grupie Homag

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne - preferowane kierunki: Elektrotechnika, Automatyka

  • Ogólna wiedza z zakresu okablowania, techniki lączeniowej, sensoryki, techniki napędowej, techniki bezpieczeństwa;

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku 2-3 lata

  • Myślenie procesowe;

  • Dobra organizacja pracy, skrupulatność, sumienność,

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

  • Gotowość do wyjazdów do Niemiec ok.10-15%

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

HOMAG

Innovationeering 4.0 oznacza dla nas: odwagę w dążeniu do kreowania niezwykłych pomysłów i wyznaczaniu trendów w cyfrowej epoce przemysłowej. Jako wiodąca firma z branży inżynieryjno-mechanicznej cieszymy się, gdy inni podzielają naszą pasję.

Przewiń do profilu firmy