Prosimy o dołączenie klauzuli: ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Boart Longyear Poland sp. z o. o. z siedzibą w Kątach Wrocławskich w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko, na które aplikuję.”
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konstruktor Elektryk R&D

Boart Longyear Poland Sp. z o.o.

  • Kąty Wrocławskie

    Kąty Wrocławskie, dolnośląskie
  • ważna 13 godzin
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie systemów sterowania elektrycznego maszyn górniczych w zakresie do 24V (przekaźniki, czujniki, moduły we/wy, enkodery) i 1 kV (asynchroniczne silniki, falowniki, softstarty)

  • Pełna odpowiedzialność za proces konstrukcyjny, fazę prototypowania i walidacji oraz udział we wdrażaniu do produkcji nowych maszyn

  • Uczestnictwo w procesie projektowania nowych maszyn

  • Przygotowywanie specyfikacji dot. zakupu materiałów i urządzeń elektrycznych

  • Prowadzenie analiz systemów sterowania elektrycznego oraz proponowanie usprawnień

  • Rozwiązywanie problemów technicznych

  • Tworzenie i zarządzanie dokumentacją projektową w systemie CAD (preferowane SEE Electical Expert/ E-plan) oraz wykazów materiałowych w programie PLM-Windchill

  • Opracowywanie systemów bezpieczeństwa maszyn (znak CE)

  • Uczestnictwo w przeglądach projektów, weryfikacji i walidcji produktów

  • Wsparcie techniczne zespołu produkcji

  • Posprzedażowe wsparcie techniczne

  • Ścisła współpraca z członkami międzynarodowego zespołu w zakresie przygotowywanych projektów

Podział czasu pracy
100%

Praca w siedzibie firmy w Kątach Wrocławskich

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: automatyka i robotyka, mechatronika, elektryka, eletronika, elektrotechnika)

  • Doświadczenie w projektowaniu elektrycznych układów napędowych i/lub szaf sterowniczych

  • Znajomość teorii elektrotechniki i zasad projektowania

  • Znajomość przepisów prawa oraz standardów technicznych dotyczących bezpieczeństwa maszyn (m.in. dyrektywa maszynowa)

  • Samodzielność, odpowiedzialność, terminowość oraz inicjatywa w działaniu

  • Dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w międzynarodowym środowisku

  • Znajomość pakietu MS Office

Mile widziane

  • Znajomość systemu projektowania SEE Electrical Expert/EPLAN

  • Uprawnienia SEP

To oferujemy

  • Szkolenia umiętności technicznych i miękkich

  • Praca w międzynarodowym środowisku

  • Pakiet benefitów

  • Dofinansowanie do nauki języków obcych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • bony żywieniowe

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

Umiejętności są bardzo ważne, ale jeszcze ważniejsze dla nas są wartości, którymi kierujemy się w firmie. Przede wszystkim bezpieczeństwo naszych pracowników, a w ślad za nim praca zespołowa, skupienie na klientach oraz uczciwość.

Jesteśmy firmą o międzynarodowym charakterze- działamy globalnie zarówno prowadząc usługi odwiertów, jak i produkując maszyny i narzędzia wiertnicze. Doceniamy uczciwość i otwartość w relacjach zawodowych. Zawsze staramy się być fair i tego samego oczekujemy od naszych pracowników.

Jesteśmy pracodawcą promującym równe szanse w zatrudnieniu. Dotyczy to wielu aspektów – jesteśmy również otwarci na zatrudnianie osób spoza Polski oraz osób z orzeczonym stopniem niepełnosprawności.

Przewiń do profilu firmy