Konstruktor Elektryk - Specjalista ds. Projektowania Urządzeń Energoelektronicznych

ABB Sp. z o.o.

  • Żelazna 4, Katowice
    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Żelazna 4

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie elektryczne urządzeń energoelektronicznych dla pojazdów szynowych.

  • Dobór i specyfikacja komponentów, współpraca z działem zakupów.

  • Opracowanie dokumentacji projektowej i produkcyjnej.

  • Udział w testach zaprojektowanych urządzeń.

  • Inicjowanie działań doskonalących i usprawniających, współpraca z działem R&D.

  • Wprowadzanie zmian i poprawek do projektowanych urządzeń, zgodnie z ustalonymi procedurami.

  • Współpraca z działem sprzedaży w zakresie uzgodnień technicznych oferowanych rozwiązań.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne - elektrotechnika, automatyka, energoelektronika, elektronika.

  • Minimum 3 lata doświadczenia w projektowaniu urządzeń energoelektronicznych lub podobnych.

  • Umiejętność czytania i rysowania schematów elektrycznych.

  • Dobra znajomość języka angielskiego.

  • Mile wdziana znajomość programów: Zuken E3, EPLAN.

  • Mile widziana znajomość zagadnień z obszaru energoelektroniki oraz napędów elektrycznych;

  • Umiejętność szybkiego rozwiazywania problemów.

To oferujemy

  • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie.

  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej.

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności.

  • Miłą atmosferę pracy.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny

  • kawa / herbata

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

W związku z rozwojem naszych zakładów produkcyjnych w Aleksandrowie Łódzkim poszukujemy kandydatów na stanowisko Konstruktor Elektryk / Specjalista ds. Projektowania Urządzeń Energoelektronicznych.

Zrób kolejny krok w swojej karierze zawodowej razem z globalnym zespołem ABB, który stymuluje transformację przemysłu i społeczeństw, budując ich przyszłość w sposób wydajny i zrównoważony.

Przewiń do profilu firmy