Ta oferta pracy jest nieaktualna od 10 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Konstruktor form i maszyn

  • Toruń, kujawsko-pomorskie
  • Specjalista
  • 10.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Od ponad 30 lat SORIMEX jest wiodącym polskim producentem osprzętu elektromedycznego w postaci m.in. elektrod EKG i kabli do aparatury oraz dystrybutorem sprzętu medycznego. Naszymi odbiorcami są zarówno szpitale i gabinety lekarskie, jak i dystrybutorzy oraz producenci aparatury medycznej w Polsce i w Europie.

    W związku z dynamicznym rozwojem firmy oraz poszerzaniem oferty o nowe innowacyjne produkty, poszukujemy osoby z zamiłowaniem do zastosowania techniki w praktyce, której oferujemy zatrudnienie na stanowisku:
    Miejsce pracy: Toruń
    Nr ref.: TECH01_2019

    Opis stanowiska:

    • prowadzenie projektów wdrożenia nowych form wtryskowych – od projektu do wykonania i wdrożenia do produkcji
    • projektowanie elementów form wtryskowych
    • tworzenie, aktualizacja i nadzór nad dokumentacją technologiczną i wykonawczą w zakresie formowania wtryskowego
    • ustalanie wymagań dla materiałów, surowców oraz wyrobu gotowego w zakresie formowania wtryskowego
    • tworzenie nowych rozwiązań konstrukcyjnych podzespołów do linii produkcyjnych
    • współpraca z zewnętrznymi biurami projektowymi oraz narzędziowniami
    • optymalizacja i doskonalenie procesów wytwarzania pod kątem czasów produkcji i zużycia surowców

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki: Mechanika i Budowa Maszyn, Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych lub pokrewne
    • doświadczenie min. 2 lata w pracy na stanowisku konstruktora form lub technologa formowania wtryskowego
    • znajomość zasad konstrukcji i budowy form wtryskowych
    • znajomość rozwiązań technicznych z zakresu maszyn wtryskowych i peryferyjnych
    • umiejętność prowadzenia projektów technologicznych
    • podstawowa znajomość technologii obróbki skrawaniem
    • podstawowa znajomość konstrukcji maszyn produkcyjnych
    • doświadczenie w projektowaniu podzespołów maszyn produkcyjnych będzie dodatkowym atutem
    • znajomość oprogramowania 3D ( Inventor, Alibre lub podobne) oraz 2D (AutoCAD, GstarCAD lub podobne)
    • dobra znajomość praktyczna oprogramowania MS Office
    • znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację oraz czytanie dokumentacji technicznej
    • samodzielność i dobra organizacja własnej pracy
    • komunikatywność i umiejętność pracy zespołowej

    Oferujemy:

    • możliwość projektowania i nadzoru nad wdrażaniem projektów w różnych obszarach
    • zatrudnienie na umowę o pracę (pełen etat) w stabilnej firmie z tradycjami
    • współpracę i rozwój w dynamicznym i profesjonalnym zespole
    • program szkoleń wdrażających
    • możliwość uczestnictwa w szkoleniach i targach branżowych
    • pakiet medyczny LUXMED
    • dofinansowana karta Multisport
    • program socjalny ZFŚ

    Dokumenty aplikacyjne w formie elektronicznej (CV i list motywacyjny) prosimy przesyłać klikając poniżej przycisk aplikowania.

    Podając swoje dane osobowe, w szczególności imię, nazwisko, adres, adres e-mail i numer telefonu, wyrażasz zgodę na ich przetwarzanie w celach rekrutacyjnych. Jednocześnie, aby wziąć udział w procesie rekrutacji, należy obowiązkowo dopisać w kierowanych do nas dokumentach aplikacyjnych następującą klauzulę:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."
    Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę:
    „Zgadzam się na przetwarzanie przez SORIMEX sp. z o.o. sp. k. w Toruniu danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”
    Twoje dane osobowe przechowujemy przez okres nie dłuższy, niż jest to konieczne dla prawidłowego przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, a gdy wyraziłeś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach, przez okres 3 lat.
    Przypominamy, że każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem [email protected]

    Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług  IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych. Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.
    Wyrażenie zgody jest dobrowolne, jednak jej brak uniemożliwi nam skontaktowanie się z Tobą.

    O szczegółowych zasadach przetwarzania przez firmę SORIMEX Twoich danych osobowych oraz o przysługujących prawach związanych z przetwarzaniem wspomnianych danych, można dowiedzieć się więcej z naszej Polityki prywatności, którą znajdziesz na stronie internetowej www.sorimex.pl.