Konstruktor Form Wtryskowych

  • Bielsko-Biała, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 4 - 6 tys. zł brutto
  • 2018-10-30
  • Ważna jeszcze 8 dni (do 2018-11-29)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Wiodący producent rozdzielnic niskich napięć poszukuje kandydata na stanowisko

    Miejsce pracy: Bielsko-Biała
    Wynagrodzenie: 4 - 6 tys. zł

    Opis Stanowiska:

    • Przygotowanie konstrukcji form wtryskowych
    • Tworzenie dokumentacji 2D oraz 3D
    • Kontrola postępu prac w dziale produkcji
    • Uczestnictwo w próbach wtrysków
    • Zarządzanie dokumentacją konstrukcyjną

    Wymagania:

    • Wykształcenie średnie/wyższe techniczne mechaniczne
    • Doświadczenie w projektowaniu form wtryskowych oraz wyrobów z tworzyw sztucznych
    • Bardzo dobra znajomość rysunku 2D oraz 3D
    • Znajomość obróbki metali pod kątem form wtryskowych
    • Znajomość programu SolidWorks

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Niezbędne narzędzia pracy
    • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.