Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konstruktor form wtryskowych

Arcapol

  • Jelcz-Laskowice

    Jelcz-Laskowice, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Projekty nowych form wtryskowych (dokumentacja 2D i 3D)

  • Analizy wykonywalności detali w technologii wtrysku

  • Projekty modyfikacji istniejących narzędzi

  • Współpraca z pracownikami na hali produkcyjnej

  • Uczestnictwo w próbach narzędzi

  • Uzgodnienia techniczne z klientem i dostawcami

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne – preferowanie kierunki mechaniczne

  • Dobra znajomość rysunku technicznego

  • Znajomość systemu do modelowania 3D - preferowana Catia V5

  • Zdolności analityczne, kreatywność

  • Mile widziane:

  • Doświadczenie w konstrukcji form wtryskowych lub technologii wtrysku tworzyw termoplastycznych

  • Znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Pracę z globalnymi koncernami

  • Pomoc i wsparcie w rozwoju zawodowym

  • Zatrudnienie w stabilnej firmie na podstawie umowy o pracę na czas nieokreślony , po 6 miesięcznym okresie próbnym

  • Pracę na jedną zmianę

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Możliwość przystąpienia do dodatkowego ubezpieczenia grupowego i medycznego

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

O nas

ARCAPOL SP. Z O. O jest firmą zajmująca się produkcją wysokiej jakości form wtryskowych do tworzyw sztucznych zlokalizowaną w Jelczu Laskowicach. Nasze narzędzia wytwarzają produkty dla wielu czołowych producentów w branży Automotive, AGD i innych gałęzi przemysłu. Owoce naszej pracy są widoczne w życiu codziennym, co powoduje ogromną dumę i satysfakcję z wykonywanej pracy.