Ta oferta pracy jest nieaktualna od 4 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Konstruktor Form Wtryskowych

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 16.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Patrol Group jest liderem branży DIY. Jako firma jesteśmy obecni na rynku od ponad 20 lat, obsługujemy klientów w całej Europie i wchodzimy na rynek amerykański i azjatycki.

    Tworzymy wyjątkowe produkty z tworzyw sztucznych (skrzynki narzędziowe, pojemniki magazynowe, akcesoria ogrodowe i wiele innych), które wspierają zarówno profesjonalistów, jak i amatorów w ich pracy oraz hobby na całym świecie.

    Zatrudniając się w Patrol Group, staniesz się częścią organizacji będącej w fazie dynamicznego wzrostu, ułatwiającej pracownikom profesjonalny rozwój, dającej im możliwość realnego wpływu na działalność biznesową firmy oraz wspierającej innowacje.
    Obecnie do naszej Narzędziowni poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Kraków
    1/04/2019

    Twoje zadania:

    • Realizowanie wszystkich etapów prac konstrukcyjnych związanych z projektowaniem nowych form oraz dokonywaniem zmian konstrukcyjnych w formach już istniejących;
    • Sporządzanie dokumentacji prowadzonych projektów zgodnie ze specyfikacją techniczną oraz obowiązującymi normami i standardami;
    • Nadzór nad wykonywaniem testów, serii prototypowej i informacyjnej wyrobu;
    • Poszukiwanie nowych rozwiązań konstrukcyjnych pozwalających na obniżenie kosztów produkcji oraz podwyższenia jakości produktu;
    • Zarządzanie dokumentacją konstrukcyjną;
    • Koordynacja działań związanych z wprowadzeniem nowych form.

    Nasze wymagania:

    • Wykształcenie wyższe techniczne;
    • Doświadczenie na stanowisku Konstruktora Form Wtryskowych minimum 2 lata;
    • Doświadczenie przy projektowaniu form wtryskowych dla tworzyw sztucznych;
    • Doświadczenie w konstruowaniu form
      o wysokim stopniu uszczegółowienia;
    • Bardzo dobra znajomość Solid Edge/ Solid Works;
    • Znajomość konstrukcji/budowy oraz projektowania form wtryskowych;
    • Znajomość technologii i procesu przetwórstwa tworzyw sztucznych;
    • Znajomość procesów obróbki skrawaniem;
    • Zdolność analitycznego myślenia;
    • Otwartość na nowe pomysły i wyzwania;

    Oferujemy:

    • Stabilną i ciekawą pracę w strukturach dynamicznie rozwijającej się firmy o zasięgu międzynarodowym;
    • Rozwój osobisty w gronie profesjonalistów;
    • Zatrudnienie na zasadzie umowy o pracę;
    • Wynagrodzenie adekwatne do prezentowanego doświadczenia;
    • Miłą atmosferę w pracy, zgrany i sympatyczny zespół.
    opisopis