Oferta pracy

Konstruktor form wtryskowych

AQUAEL Janusz Jankiewicz Sp. z o.o.

Krasnowolska 50

Ursynów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne konstruowanie form wtryskowych

  • Projektowanie części z tworzyw sztucznych

  • Sporządzanie dokumentacji 2D/3D

  • Poszukiwanie nowych rozwiązań konstrukcyjnych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w konstrukcji form wtryskowych – min. 5 lat

  • Biegła znajomość oprogramowania PTC Creo 3.0 i wyższe

  • Wykształcenie techniczne

  • Znajomość programów do projektowania 2D/3D

  • Znajomość rysunku technicznego

  • Znajomość pakietu Office

  • Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi m.in. suwmiarka, mikromierz

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • Umiejętność analitycznego myślenia, dokładność i precyzja

  • Zaangażowanie w wykonywane projekty i umiejętność współpracy

Mile widziane

  • Znajomość branży akwarystycznej

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Możliwość rozwoju i pracy przy ciekawych projektach

  • Pracę w kreatywnym i zaangażowanym zespole

  • Możliwość przystąpienia do prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia grupowego

  • Parking na terenie firmy

  • Siatkówkę co tydzień

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • parking dla pracowników

Jesteśmy polską firmą, która od 37 lat produkuje wszystko co jest potrzebne do założenia i pielęgnacji akwarium oraz oczka wodnego. Należymy do ścisłego grona liderów w branży akwarystycznej i cieszymy się nieustającym zaufaniem Klientów. W naszym portfolio znajduje się marka Comfy z ofertą artykułów dla małych zwierząt domowych oraz marka akwarystyczna Diversa. Posiadamy własną sieć sklepów stacjonarnych oraz sklep internetowy AquaelZoo. Zatrudniamy ponad 600 osób w całym kraju.

Przewiń do profilu firmy