Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konstruktor

BIBUS MENOS Sp. z o.o.O firmie

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie i optymalizacja budowanych prototypów oraz maszyn już funkcjonujących (dostosowywanie parametrów maszyn do oczekiwanych rezultatów, weryfikacja oraz modyfikacja wprowadzonych rozwiązań)

  • nadzór merytoryczny nad projektami prowadzonymi w firmie

  • opracowanie projektów zgodnie z obowiązującymi normami, dyrektywami

  • utrzymywanie kontaktów z działami: produkcyjnym, wykonawczym

  • terminowe wdrażanie projektów

  • udział w całym procesie od zdobywania zleceń po odbiór

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane mechanika lub budowa maszyn)

  • co najmniej 5-letnie doświadczenie w obszarze konstruowania linii technologicznych lub budowy maszyn

  • bardzo dobra znajomość środowiska CAD (preferowany SolidWorks lub Inventor)

  • doświadczenie w sporządzaniu ofert

  • umiejętność weryfikacji powierzonej dokumentacji

  • sumienność, samodzielność, analityczne myślenie, kreatywność w projektowaniu

  • umiejętność rzeczowej obrony swoich rozwiązań

  • dyspozycyjność związana z wyjazdami służbowymi, terminami prowadzonych projektów

  • umiejętność kierowania zespołem

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • uczciwość, lojalność, zaangażowanie

  • dobra znajomość języka angielskiego

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • motywujący system premiowy

  • przyjazną atmosferę

  • niezbędne narzędzia pracy

  • możliwość ciągłego rozwoju zawodowego poprzez szkolenia

  • Benefity

  • pakiet medyczny TU Zdrowie

  • ubezpieczenie grupowe

  • bezpłatny kurs jęz. angielskiego

  • darmowy wstęp na siłownię na terenie firmy

  • bezpłatne zajęcia z trenerem personalnym

  • program MultiSport Benefit

  • dofinasowanie wypoczynku dzieci i młodzieży

  • dofinansowanie opieki nad dziećmi

  • bony na święta

BIBUS MENOS Sp. z o.o.

BIBUS MENOS Sp. o.o. jest polsko-szwajcarską firmą o profilu sprzedażowo-produkcyjno-usługowym. Działalność na polskim rynku rozpoczęliśmy w 1994 roku jako MENOS Sp. z o.o., po czym po kilku latach weszliśmy w skład holdingu BIBUS AG. Holding działa na świecie w ponad dwudziestu krajach Europy i Azji. Dzięki temu mamy możliwość aktywnego korzystania z ponad siedemdziesięcioletniego doświadczenia oraz multikulturowego know-how Grupy BIBUS.

Jesteśmy dostawcą pneumatyki, mechatroniki, automatyki, hydrauliki siłowej i drukarek 3D. Produkujemy siłowniki pneumatyczne, agregaty i zasilacze hydrauliczne, napełniamy sprężyny gazowe, prowadzimy montaż motoreduktorów.

Przewiń do profilu firmy