Logo Pracuj.pl

Konstruktor

"BP PROJEKT" BARTOSZ PIOTROWSKIO firmie

  • Gdańsk, pomorskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

"BP PROJEKT" BARTOSZ PIOTROWSKI

Chmielna 71

Gdańsk

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • opracowywanie konstrukcyjnych zagadnień projektowych
  • opracowywanie dokumentacji technicznej branży konstrukcyjnej
  • koordynacja realizacji kompletnych projektów budowlanych i wykonawczych
  • współpraca z innymi branżami inżynierskimi
  • współpraca z renomowanymi pracowniami architektonicznymi
  • wsparcie dla projektanta prowadzącego w zależności od posiadanych kompetencji

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne w zakresie BUDOWNICTWA LĄDOWEGO
  • doświadczenia przy projektowaniu konstrukcji (preferowane obiekty budownictwa użyteczności publicznej, budownictwa mieszkaniowego, wielkogabarytowego)
  • znajomość środowiska CAD
  • mile widziana umiejętność pracy w środowisku BIM ( Revit, Advance Steel, ALLPLAN)
  • gotowość długoterminowej współpracy
  • chęć podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • samodzielność i zaangażowanie
  • umiejętność pracy w zespole
  • dyspozycyjność

To oferujemy

  • realizację ciekawych projektów z zakresu budownictwa mieszkaniowego i obiektów użyteczności publicznej
  • współpracę w wieloosobowym zespole projektantów
  • możliwość rozwoju zawodowego i uczestnictwa w procesie budowlanym
  • możliwość rozwijania umiejętności poszerzania zakresu wiedzy w zakresie oprogramowania BIM
  • stabilne warunki zatrudnienie
  • wynagrodzenie adekwatne do wiedzy i umiejętności

"BP PROJEKT" to biuro projektów świadczące usługi projektowe, inżynierskie i eksperckie w zakresie konstrukcji budowlanych. W ramach projektów wykonujemy budynki mieszkaniowe wielorodzinne, budynki użyteczności publicznej ( w tym sądy, teatry, biurowce, hotele) oraz projekty w ramach renowacji obiektów zabytkowych

Konstruktor, Chmielna 71, Gdańsk