Oferta pracy

Konstruktor

Gi Group

  • Gdańsk, pomorskie

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Specjalista (Mid / Regular)

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Obecnie dla naszego Klienta z branży produkcyjnej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

KonstruktorNumer ref.: 5119

Zakres obowiązków:

  • Samodzielne projektowanie urządzeń (chłodniczo-grzewcze)
  • Tworzenie list materiałowych pod kątem produkcji
  • Opracowywanie i wdrażanie nowych produktów
  • Inne prace projektowe (koncepcje, rysunki, wyceny)
  • Udział w projektach innowacyjnych prowadzonych w firmie

Wymagania:

  • Wyższe wykształcenie techniczne
  • Doświadczenie w prowadzeniu i zarządzaniu projektami
  • Znajomość oprogramowania AutoCAD/Inventor
  • Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Otwartość, chęć do współpracy
  • Mile widziane 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

Nasz Klient oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowy
  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku
  • pakiet benefitów: pakiet medyczny, ubezpieczenie, możliwość nauki języków

Ogłoszenie archiwalne