Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Konstruktor

PIT-RADWAR S.A.

Aleja Generała Józefa Hallera 233A

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • opracowywanie koncepcji oraz wstępnych konstrukcji urządzeń,

  • rozwiązywanie zadań i problemów technicznych związanych z konstrukcją urządzeń,

  • kompleksowe tworzenie dokumentacji konstrukcyjnej,

  • weryfikacja i optymalizacja konstrukcji pod kątem aspektów wytrzymałościowych oraz funkcjonalnych,

  • opieka nad dokumentacją konstrukcyjną – wprowadzanie zmian i aktualizacji,

  • ścisła współpraca z projektantami, technologami, działem zakupów, działem kooperacji oraz produkcją,

  • opieka merytoryczna nad wdrożeniem projektu na etapie produkcji,

  • udział w uruchamianiu, pomiarach, badaniach, próbach i testach urządzeń,

  • opracowywanie i wdrażanie nowych rozwiązań, zapewniających stały rozwój technologiczny.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (Mechanika, Mechatronika),

  • znajomość oprogramowania projektowego CAD (AutoCad, Inventor),

  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym korzystanie z dokumentacji technicznej,

  • posiadanie certyfikatu dopuszczającego do informacji niejawnych lub gotowość poddania się działaniom mającym na celu jego sprawdzenie,

  • komunikatywność, samodzielność w działaniu, otwartość na nowe rozwiązania, zdolność do szybkiego lokalizowania problemów i ich usuwania, łatwość w adaptacji do zmian,

  • chęć do nauki i samorozwoju.

Mile widziane

  • znajomość i doświadczenie w pracy z oprogramowaniem MES (Ansys),

  • znajomość zagadnień z zakresu wymiany ciepła, chłodzenia w urządzeniach elektronicznych,

  • znajomość podstawowych zagadnień związanych ze specyfiką konstrukcji mechanicznych do urządzeń z dziedziny elektroniki,

  • znajomość programów do zarządzania dokumentacją i plikami typu PDM.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • kreatywną pracę oraz możliwość zdobycia specjalistycznej wiedzy działając w zespole profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, która stawia na ludzi przedsiębiorczych, otwartych i zaangażowanych.

  • dostęp do najnowocześniejszej technologii i rozwiązań w codziennej pracy,

  • możliwość pisania prac dyplomowych na podstawie materiałów i badań prowadzonych w PIT-RADWAR S.A.,

  • pakiet benefitów firmowych (prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty Multisport i Medicover Sport, dofinansowanie do wypoczynku, inne),

  • dofinansowanie kształcenia na studiach wyższych, podyplomowych i doktoranckich,

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

PIT-RADWAR S.A. jest producentem zaawansowanych systemów radiolokacyjnych, rozpoznania radioelektronicznego, dowodzenia oraz systemów przeciwlotniczych i przeciwrakietowych.

Pracujemy w interdyscyplinarnych zespołach wytyczając nowe granice możliwości technicznych, które zwiększają bezpieczeństwo Polski. Opracowując systemy o wysokim stopniu złożoności, łączymy stosowanie sprawdzonych rozwiązań pozostawiając przestrzeń do eksperymentowania i wniesienia nowej perspektywy, która pozwoli udoskonalać obecne rozwiązania.

Dołącz do naszego zespołu, który opracowuje nowoczesne radary wielofunkcyjne wykorzystujące pierwsze w kraju anteny aktywne z elektronicznym sterowaniem położenia wiązki (AESA).

Będziesz brać udział w projektowaniu przełomowych systemów radiolokacyjnych dla Sił Zbrojnych RP.

Będziesz odpowiadać za konstrukcje mechaniczną tych urządzeń. Zapewniamy dostęp do nowoczesnych narzędzi i technologii, nowych materiałów oraz innowacyjnych rozwiązań.

Przewiń do profilu firmy