Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konstruktor

ERKO

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

TWÓJ zakres działań, jako współpracownika w ERKO, widzimy i rozumiemy w poniższy sposób:

W dziale konstrukcyjnym zajmujemy się z projektowaniem wykrojników wielotaktowych do wyrobów produkowanych z taśm, narzędzi mechanicznych, hydraulicznych i innych wg. aktualnego zapotrzebowania. Projektujemy urządzenia zautomatyzowane i gniazda obróbcze do pojedynczych procesów, jak również do produkcji całych wyrobów. Projektujemy końcówki i złączki, które dostarczamy do producentów np. transformatorów, kolejnictwa, przemysłu motoryzacyjnego, lotniczego, urządzeń AGD oraz energetyki. Dołączając do naszego zespołu będziesz miał możliwość udziału w tego rodzaju projektach.

W zależności od poziomu Twoich kompetencji, czyli wiedzy i doświadczenia u nas możesz liczyć na to, że będziesz:

1. Opracowywał/a koncepcje nowych wyrobów.

Jest to pierwszy i najtrudniejszy etap pracy decydujący o powodzeniu każdego projektu. Wraz z zespołem będziesz tworzył/a koncepcję przyszłego urządzenia. Następnie przy pomocy opracowanych przez nas narzędzi przygotujesz wycenę do rozmowy z Klientem.

2. Opracowywał/a koncepcje dla linii automatyzujących procesy produkcyjne.

Projektowanie linii automatycznych to proces złożony, wymagający, a jednocześnie dający zadowolenie. Wymaga to zastosowania rozwiązań z wielu dziedzin techniki, między innymi: układów pneumatycznych, hydraulicznych, mechanicznych, różnego rodzaju napędów oraz komponentów do kontroli. Takich kompetencji od Ciebie oczekujemy. Dołączając do nas Będziesz brał/a udział w każdym etapie tych prac, tzn. w fazie opracowania koncepcji, etapie projektowania, produkcji, montażu, pierwszego rozruchu i wdrożenia u Klienta. Razem z Nami będziesz uczestniczył/a w sukcesach i momentach trudnych, dzięki czemu Będziesz stale rozwijał/a swoje kompetencje.

3. Wykonywał/a indywidualne zlecenia Naszych Klientów.

Nasi wymagający Klienci często oczekują indywidualnych rozwiązań do swoich procesów. O sukcesie projektu decyduje zrozumienie potrzeb Klienta, ich zaprojektowanie i skuteczne wdrożenie. To właśnie będzie jednym z Twoich zadań.

4. Zaprojektujesz i uruchomisz wspólnie z Zespołem.

Będziesz brał/a czynny udział zarówno w procesie produkcji poszczególnych elementów swojego urządzenia jak również jego uruchomienia. Będziesz miał/a możliwość poznania procesów produkcyjnych i montażu, aby doskonalić swoje umiejętności.

5. Kończąc każdy projekt opracujesz dokumentację dla użytkownika końcowego.

Do Twoich zadań należeć będzie przygotowanie materiałów do wykonania instrukcji obsługi zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz szablonem dokumentu obowiązującym w ERKO. Będziesz opracowywał/a i prowadził/a przegląd w trakcie trwania projektu analizy ryzyka, po osiągnięciu wymaganego poziomu ryzyka przygotujesz deklarację CE dla wyrobu.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe inżynierskie (kierunek: mechanika i budowa maszyn)

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 3 lata w zakresie opisanym w naszych oczekiwaniach,

  • Znajomość programu NX lub doświadczenie w pracy z innymi programami CAD,

  • Znajomość zagadnień własności materiałów, obróbki cieplnej stali oraz metali niezależnych

  • Zaawansowana znajomość urządzeń wykorzystujących układy mechaniczne, hydrauliczne, elektryczne i pneumatyczne

  • Umiejętność projektowania urządzeń z wykorzystaniem norm bezpieczeństwa

  • Umiejętność technologicznego podejścia do procesu projektowania

  • Znajomość możliwości technologicznych obrabiarek CNC (tokarka, frezarka, elektrodrążarka).

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2

  • Obsługa programów pakietu MS office

  • Czynne prawo jazdy kat. B

  • Samodzielność, kreatywność, zaangażowanie

To oferujemy

  • umowę o pracę na w pełnym wymiarze godzin w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i międzynarodowym,

  • pracę pełną wyzwań przy zaawansowanych technicznie i technologicznie projektach,

  • niezbędne narzędzia pracy

  • konkurencyjne wynagrodzenie branżowe zależne od poziomu Twoich kompetencji, czyli wiedzy i doświadczenia,

  • pracę w zgranym, otwartym zespole,

  • samodzielność w realizacji zadań w kulturze organizacyjnej nastawionej na człowieka,

  • pakiet dodatków pracowniczych tj.: Karta Multi Sport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do posiłków – system Smart Lunch, dofinansowanie dojazdów do pracy.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

ERKO

ERKO to firma rodzinna z tradycjami sięgającymi 1938 rok, kiedy to powstał pierwszy warsztat rzemieślniczy na południu Polski. Nasza główna siedziba mieści się w Jonkowie k. Olsztyna a oddział w Czeluśnicy w województwie Podkarpackim. Dzisiaj ERKO to nadal firma o wartościach rodzinnych, w której człowiek jest traktowany, jako współpracownik. W związku ze stałym i dynamicznym rozwojem zgodnym z naszą wieloletnią strategią, do naszych jednostek organizacyjnych stale utalentowanych ludzi. W chwili obecnej potrzebujemy kompetentnych i odważnych osób, o otwartych umysłach i zmotywowanych do podjęcia wyzwań na stanowisku: Konstruktor.

Przewiń do profilu firmy