Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konstruktor

"BP PROJEKT" BARTOSZ PIOTROWSKIO firmie

  • Chmielna 71
    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

"BP PROJEKT" BARTOSZ PIOTROWSKI

Chmielna 71

Gdańsk

"BP PROJEKT" to biuro projektów  świadczące usługi projektowe, inżynierskie i eksperckie w zakresie konstrukcji budowlanych. W ramach projektów wykonujemy budynki mieszkaniowe wielorodzinne, budynki użyteczności publicznej  ( w tym sądy, teatry, biurowce, hotele) i projekty w ramach renowacji obiektów zabytkowych.

Konstruktor

Opis stanowiska:

  • opracowywanie konstrukcyjnych zagadnień projektowych
  • opracowywanie dokumentacji technicznej branży konstrukcyjnej
  • koordynacja realizacji kompletnych projektów budowlanych i wykonawczych
  • współpraca z innymi branżami inżynierskimi
  • współpraca z renomowanymi pracowniami architektonicznymi
  • wsparcie dla projektanta prowadzącego w zależności od posiadanych komprtencji

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne w zakresie BUDOWNICTWA LĄDOWEGO
  • doświadczenia przy projektowaniu konstrukcji (preferowane obiekty budownictwa użyteczności publicznej, budownictwa mieszkaniowego, wielkogabarytowego)
  • znajomość środowiska CAD
  • mile widziana umiejętność pracy w środowisku BIM ( Revit, Advance Steel, ALLPLAN)
  • gotowość długoterminowej współpracy
  • chęć podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • samodzielność i zaangażowanie
  • umiejętność pracy w zespole
  • dyspozycyjność

Oferujemy:

  • realizację ciekawych projektów z zakresu budownictwa mieszkaniowego i obiektów użyteczności publicznej
  • współpracę w wieloosobowym zespole projektantów
  • możliwość rozwoju zawodowego i uczestnictwa w procesie budowlanym
  • możliwość rozwijania umiejętności poszerzania zakresu wiedzy w zakresie oprogramowania BIM
  • stabilne warunki ztrudnienia
  • wynagrodzenie adekwatne do wiedzy i umiejętności

Ogłoszenie archiwalne