Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konstruktor

IBZ Engineering GroupO firmie

  • Gdańsk, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

IBZ Engineering Group http://ibz-eg.com/ jest grupą inżynieryjną. Dostarczamy naszym Klientom wiedzę i doświadczenie w zakresie rozwoju maszyn. Dbamy o to, aby produkty naszych Partnerów spełniały międzynarodowe standardy i normy. Do swojego nowo powstającego biura w Gdańsku poszukujemy obecnie samodzielnego konstruktora, który wesprze nas m.in. w projektowaniu przenośników do materiałów sypkich.

Konstruktor

Opis stanowiska

  • Kontakt z klientem w celu omówienia zakresu i wymagań technicznych projektu;
  • Projektowanie i optymalizacja prototypów oraz maszyn już funkcjonujących (dostosowywanie parametrów maszyn do oczekiwanych rezultatów, weryfikacja oraz modyfikacja wprowadzonych rozwiązań);
  • Opracowywanie koncepcji, modeli 3D oraz dokumentacji warsztatowej, BOM;
  • Opracowanie projektów zgodnie z obowiązującymi normami, dyrektywami;
  • Dobór podzespołów (np. napędów, łożysk, czujników, itp.), materiałów;
  • Wykonywanie obliczeń;
  • Opracowywanie dokumentacji technicznej (analiza ryzyka, instrukcje obsługi, instrukcje montażu, itp.);
  • Nadzorowanie procesu budowy i uruchamiania maszyn i urządzeń;
  • Współpraca z jednostkami notyfikowanymi w zakresie zgodności z normami projektowymi,
  • Terminowe wdrażanie projektów;
  • Wsparcie sprawnej realizacji projektów.

Wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne (Mechanika, Budowa maszyn itp.);
  • Min. 5 – letnie doświadczenie zawodowe w projektowaniu przenośników, w tym dla materiałów sypkich i innych maszyn (np. montażowych, kontrolno-pomiarowych, itp.).
  • Mile widziane doświadczenie w działach produkcyjnych; znajomość procesu spawania i obróbki skrawaniem;
  • Umiejętność pracy z dokumentacją techniczną powierzoną (głównie w języku angielskim i niemieckim);
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego;
  • Bardzo dobra znajomości oprogramowania do modelowania (SolidWorks/SolidEdge/Inventor) i do wykonywania dokumentacji warsztatowej (AutoCad);
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office;
  • Bardzo dobra organizacja pracy: dokładność, terminowość i rzetelność;
  • Odpowiedzialność, inicjatywa i zaangażowanie;
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego – min. B2;
  • Zdolność szybkiego uczenia się, samodzielność;
  • Umiejętność współpracy w zespole;
  • Prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy

  • Duże możliwości rozwoju zawodowego w zakresie projektowania prototypów maszyn;
  • Wzrost wyzwań wraz ze wzrostem doświadczenia;
  • Pracę przy projektach dla światowych liderów głównie w branży automotive oraz drzewnej;
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie; możliwe inne formy zatrudnienia;
  • Satysfakcjonujące wynagrodzenie;

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV klikając w poniższy przycisk APLIKUJ lub na adres: [email protected]
Dziękujemy za poświęcony czas i wszystkie nadesłane zgłoszenia, jednocześnie uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Ogłoszenie archiwalne