Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Konstruktor

MS-HYDRO s.c.O firmie

  • Gdynia, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Firma MS-HYDRO s.c. jest dynamicznie rozwijającą się firmą, zrzeszającą pracowników z wieloletnim doświadczeniem zawodowym w branży hydrauliki siłowej. Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko konstruktora.
KONSTRUKTOR
Miejsce pracy: Trójmiasto

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne - preferowana budowa maszyn
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • Umiejętność samodzielnego organizowania czasu pracy
  • Dobra znajomość programów Autodesk Inventor oraz Autodesk AutoCad
  • Mile widziana wiedza z zakresu hydrauliki siłowej
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość języków obcych będzie dodatkowym atutem
  • Dyspozycyjność, gotowość do pracy w terenie

Obowiązki:

  • Projektowanie maszyn i urządzeń
  • Nadzór nad projektami
  • Tworzenie dokumentacji technicznej
  • Nadzór nad dokumentacją
  • Korespondencja z Klientem, przygotowywanie ofert
  • Współpraca z dostawcami i podwykonawcami
  • Aktywny udział w uruchomieniach

Oferujemy:

  • Dobre warunki zatrudnienia
  • Profesjonalne szkolenia podwyższające kwalifikacje
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i doświadczenia
Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie aplikacji (CV ze zdjęciem) klikając w przycisk Aplikuj.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Ogłoszenie archiwalne