Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konstruktor

Franke Foodservice Systems Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Gdynia
    Gdynia, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Franke Foodservice Systems Poland Sp. z o.o.

Gdynia

We are a global supplier of the highest quality products, services and individual solutions for food preparation both at home and in gastronomy.The Franke Group, based in Aarburg - Switzerland, hire 8 576 employees in 66 countries around the world. Currently, production takes place in 40 plants and sales are carried out in 108 branches in the world.

Konstruktor

Workplace: Gdynia

Obowiązki:

  • projektowanie i wprowadzanie produktu zgodnego z oczekiwaniami klienta
  • wykonywanie, kompletnej dokumentacji konstrukcyjnej wg zamówienia (ER) w wyznaczonym terminie
  • inicjowanie kontaktów z Product Managerami w celu wyjaśnienia oczekiwań klienta wyrażonych w ER
  • nadzór nad procesem wdrożenia produktu w czasie i po okresie cyklu produkcyjnego, zbieranie informacji o możliwościach udoskonalenia, wprowadzanie do dokumentacji niezbędnych korekt
  • kontrola stanów magazynowych części, aby wykorzystać je w zleceniach
  • kontrola stanów magazynowych wyrobów gotowych i produkcji w toku podczas wprowadzania istotnych zmian konstrukcyjnych
  • udzielanie instruktażu technicznego dla Działu Produkcji/Mistrzów i Działu Kontroli Jakości w zakresie przeprowadzania niezbędnych testów projektowanych mebli i urządzeń
  • wdrażanie w produktach bieżących nowych rozwiązań, które obniżają koszty i/lub polepszają jakość

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne o profilu mechanicznym/elektrycznym
  • język angielski - komunikatywna znajomość
  • znajomość programów typu CAD
  • znajomość chłodnictwa będzie dodatkowo atutem
  • analiza techniczna, wnioskowanie
  • dokładność
  • komunikatywność
  • samodzielność w pracy
  • dzielenie się wiedzą
  • kreatywność
  • otwartość na zmiany

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia: umowa o pracę, prywatna opieka medyczna
  • możliwość przystąpienia do programu sportowego
  • możliwość nauki języków obcych (angielski, niemiecki)
  • wsparcie ze strony przełożonego oraz członków zespołu
  • możliwość rozwoju zawodowego i realizacji ciekawych projektów
  • pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • ICAS – wsparcie psychologiczne lub prawne dla pracowników

Ogłoszenie archiwalne