Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konstruktor

Franke Foodservice Systems Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Północna 11, Gdynia
    Gdynia, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Franke Foodservice Systems Poland Sp. z o.o.

Północna 11

Gdynia

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie i wprowadzanie produktu zgodnego z oczekiwaniami klienta.

  • Wykonywanie, kompletnej dokumentacji konstrukcyjnej wg zamówienia (ER) w wyznaczonym terminie.

  • Inicjowanie kontaktów z Product Managerami w celu wyjaśnienia oczekiwań klienta wyrażonych w ER.

  • Nadzór nad procesem wdrożenia produktu w czasie i po okresie cyklu produkcyjnego, zbieranie informacji o możliwościach udoskonalenia, wprowadzanie do dokumentacji niezbędnych korekt.

  • Kontrola stanów magazynowych części, aby wykorzystać je w zleceniach.

  • Kontrola stanów magazynowych wyrobów gotowych i produkcji w toku podczas wprowadzania istotnych zmian konstrukcyjnych.

  • Udzielanie instruktażu technicznego dla Działu Produkcji/Mistrzów i Działu Kontroli Jakości w zakresie przeprowadzania niezbędnych testów projektowanych mebli i urządzeń.

  • Wdrażanie w produktach bieżących nowych rozwiązań, które obniżają koszty i/lub polepszają jakość.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne o profilu mechanicznym

  • Język angielski - komunikatywna znajomość

  • Znajomość programów typu CAD

  • Znajomość oprogramowania Inventor będzie dodatkowym atutem

  • Analiza techniczna, wnioskowanie

  • Dokładność

  • Komunikatywność

  • Samodzielność w pracy

  • Umiejętność dzielenia się wiedzą

  • Kreatywność

  • Otwartość na zmiany

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • program emerytalny

  • parking dla pracowników

  • świętowanie urodzin

  • wsparcie psychologiczne i prawne

  • wyśmienita kawa serwowana z ekspresów Franke

  • niepowtarzalna atmosfera pracy