Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konstruktor

TMA AUTOMATION Sp. z o.o.

aleja Zwycięstwa 96/98

Gdynia

Twój zakres obowiązków

  • udział w tworzeniu koncepcji nowych maszyn,

  • kontakt z Klientem,

  • tworzenie modeli 3D i dokumentacji 2D,

  • testy zaprojektowanych urządzeń.

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku lub praca w podobnym zakresie minimum rok,

  • wykształcenie średnie lub wyższe, specjalność z zakresu: mechatronika, robotyka, budowa maszyn bądź pokrewne,

  • umiejętność czytania i tworzenia dokumentacji konstrukcyjnej, znajomość rysunku technicznego,

  • bardzo dobra znajomość narzędzi pakietu MS Office,

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej,

  • kreatywność oraz umiejętność analizy zagadnień techniczno-zawodowych

  • dokładność oraz zaangażowanie w pracę,

  • bardzo dobra znajomość programów CAD (preferowane: SolidWorks, SolidEdge),

  • mile widziana znajomość podstaw konstrukcji maszyn,

  • mile widziana wiedza dotycząca procesu obróbki blach, mechaniki, instalacji,

  • mile widziane doświadczenie w projektowaniu maszyn do automatyzacji produkcji,

  • mile widziane doświadczenie w automotive.

To oferujemy

  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • wynagrodzenie zgodne z kwalifikacjami i kompetencjami,

  • niezbędne narzędzia do pracy,

  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez praktyczne wdrożenia, prowadzenie projektów, szkolenia wewnętrzne oraz zewnętrzne,

  • pracę w młodym, dynamicznym i przyjaznym zespole, który tworzy wartościowe środowisko pracy,

  • udział w finansowanych przez firmę imprezach integracyjnych.

O nas

Nasza Spółka jest odpowiedzią na ciągle rosnące potrzeby rynku w dziedzinie automatyzacji procesów produkcyjnych. W TMA AUTOMATION Sp. z o.o. projektujemy i budujemy nowoczesne, interdyscyplinarne rozwiązania z zakresu robotyki, automatyki, mechaniki i systemów wizyjnych.

Specjalizujemy się w projektowaniu i konstruowaniu robotów do etykietowania w formie [IML] oraz zrobotyzowanych stanowisk montażowych. Dajemy przedsiębiorstwom rozwiązania technologiczne, które pozwalają na zwiększenie wydajności pracy.