Oferta pracy

Konstruktor

BSH SPRZĘT GOSPODARSTWA DOMOWEGO sp. z o.o.

  • Innowacyjna 4, Głogów Małopolski
    Głogów Małopolski, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Innowacyjna 4

Głogów Małopolski

Twój zakres obowiązków

  • Inicjacja oraz prowadzenie działań rozwojowych;

  • Opracowywanie wymagań technicznych wyrobów;

  • Opracowywanie oraz nadzór nad dokumentacją techniczną 3D i 2D;

  • Weryfikacja dokumentacji pod względem poprawności, kompletności oraz zgodności z wymaganiami;

  • Realizacja zadań wynikających z bieżących potrzeb wdrażanych produktów;

  • Przygotowywanie i nadzorowanie procesu zwalniania detali i komponentów do produkcji seryjnej;

  • Zarządzanie zmianami konstrukcyjnymi;

  • Ścisła współpraca z działami rozwoju w innych lokalizacjach.

Nasze wymagania

  • Wykształcenia wyższego technicznego (o profilu mechanicznym lub pokrewne);

  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku lub o zbliżonym zakresie obowiązków;

  • Znajomości rysunku technicznego oraz doświadczenia w obsłudze oprogramowania CAD-NX;

  • Znajomości projektowania elementów z tworzyw sztucznych;

  • Umiejętności wymiarowania i tolerowania geometrycznego (GD&T);

  • Znajomość oprogramowania Teamcenter i SAP będzie dodatkowym atutem;

  • Znajomość FEM będzie dodatkowym atutem;

  • Bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office (MS Word, MS Excel, MS Power Point);

  • Znajomości języka angielskiego - poziom min. B1;

  • Umiejętności myślenia analitycznego;

  • Bardzo dobrych zdolności komunikacyjnych i nastawienia na współpracę;

  • Bardzo dobrej organizacji pracy i umiejętności podejmowania decyzji.

To oferujemy

  • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie;

  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach;

  • Pakiet szkoleń i działań rozwojowych.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi