Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konstruktor hal modułowych

THORSPAN A. Kaźmierczak, D. Przewoźny s.c.O firmie

  • Stęszew, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

THORSPAN to młoda, a zarazem bardzo prężnie rozwijająca się polska firma. Bez kompleksów ścieramy się z
konkurencją w całej Europie, a naszym polem walki jest branża konstrukcyjna.
Produkujemy hale namiotowe, przemysłowe oraz poszycia plandekowe.
Zapraszamy do współpracy ambitnych profesjonalistów, którzy chcą z nami rozwijać swoje horyzonty i osiągać
wyznaczone cele!

Opis stanowiska i obowiązków:

  • wykonywanie rysunków warsztatowych i poglądowych
  • projektowanie konstrukcji
  • wykonywanie obliczeń statycznych
  • jesteśmy otwarci na zmiany - liczymy na kreatywność!

Czego oczekujemy?

Jeśli jesteś osobą która:

  • jest kreatywna, ale również systematyczna;
  • przyjmuje problemy jako wyzwania;
  • lubi się uczyć;

nie wahaj się przesłać nam swojej kandydatury!

Mile widziana znajomość języka obcego.

Ambitna i energiczna osoba znajdzie u nas stabilne zatrudnienie i ciekawą pracę z możliwością rozwoju. Tutaj nie robimy raportów - tutaj opanowujemy nowe rynki!

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne