Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konstruktor-Handlowiec

BLACHY PRUSZYŃSKI

  • Berlin, Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Konsultacje w procesie certyfikacji produktów na rynek niemiecki oraz tworzenie dokumentacji z tym związanej tj. tabele obciążeń, badania i ich aktualizacje oraz audyty

  • Doradztwo techniczne w tym dobór (Vorbemessung) i optymalizacja (lista cięć) blach trapezowych i płyt warstwowych

  • Wgrywanie nowych produktów do Software oraz testowanie nowych programów z rynku niemieckim

  • Dobór produktów od strony konstrukcyjnej dla konkretnego obiektu wg tabel obciążeń

  • Tworzenie ofert w dziale inwestycyjnym oraz aktywny nadzór nad ofertami i bieżącymi zamówieniami w porozumieniu z przedstawicielami handlowymi oraz klientem

  • Przyjmowanie zamówień, nadzór projektów oraz realizacja aż do momentu odbioru budowlanego (finalizacji)

  • Nadzór i przeprowadzanie procedur reklamacyjnych

  • Opracowywanie broszur technicznych, marketingowych oraz instrukcji montażu wraz z wdrażaniem nowych produktów na rynek niemiecki

  • Raportowanie z wyników pracy do dyrekcji handlowej oraz zarządu

Nasze wymagania

  • Miejsce Pracy Berlin, gotowość przeprowadzki

  • Biegła znajomość języka niemieckiego i angielskiego

  • Wykształcenie wyższe, budownictwo (konstruktor)

  • Znajomość innych programów: MS Office, programów typu AutoCAD (GstarCAD), programów do obliczeń statycznych pozwalających na analizę pojedynczych elementów

  • Prawo jazdy kat. B

  • Umiejętność czytania oraz sporządzania dokumentacji technicznej elementów lekkiej obudowy stalowej (blachy trapezowe, płyty warstwowe) oraz znajomość norm i obowiązujących zasad projektowania tych elementów, które pozwalają na ich dobór i optymalizacje

Mile widziane

  • Doświadczenie w handlu

  • Doświadczenie w pracy na budowie, zwłaszcza na terenie Niemiec

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Dużą ilość szkoleń

  • Samodzielne stanowisko

  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole

  • Możliwość rozwoju i awansu