Oferta pracy

Konstruktor Hydraulika Przemysłowa (k/m)

Bosch RexrothO firmie

  • Jutrzenki 102/104, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Bosch Rexroth

Jutrzenki 102/104

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie konstrukcji mechanicznych w systemach napędów i sterowań hydraulicznych

  • udział w uruchamianiu układów hydraulicznych

  • przygotowywanie dokumentacji technicznej

  • doradztwo techniczne i produktowe w stosunku do klientów i pracowników nt. realizowanych projektów

  • kontakt z klientami w zakresie wykonywanych zadań

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne; kierunek mechanika, budowa maszyn lub okrętownictwo

  • doświadczenie min. 2 lata na stanowisku związanym z konstruowaniem projektowaniem, realizacją projektów w zakresie poszukiwanej specjalności

  • podstawowa znajomość elementów hydraulicznych stosowanych w systemach

  • posługiwanie się programami AutoCAD, Inventor, CREO, MS Office

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego

  • dobra organizacja pracy, dokładność, kreatywność

  • wysoki poziom komunikatywności i mobilności

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • premię zależną od wyników, nagrody jubileuszowe

  • kartę lunch pass i kantynę w Warszawie, kartę podarunkową na święta

  • kartę sportową, bilety do teatru, na koncert

  • rozszerzoną opiekę medyczną, ubezpieczenie NNW 24h/7

  • ubezpieczenie na życie wraz z Pracowniczym Programem Emerytalnym

  • paczki dla dzieci na święta, dofinansowanie kolonii lub wypoczynku pracownika

  • dofinansowanie nauki języka i dostęp do platformy e-learningowej

  • zakupy pracownicze produktów Bosch

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • preferencyjne pożyczki

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • bony żywieniowe

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • wyprawka szkolna

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • Pracowniczy Program Emerytalny - PPE - Aviva

  • ubezpieczenie NNW 24h/7

  • ubezpieczenie grupowe na życie

  • pomoc psychologa

Etapy rekrutacji
1

I - Selekcja z cv

2

II - Wstępna rozmowa telefoniczna/ kwalifikacja na AC

3

III - Assessment Center online lub na żywo - team staffing

4

IV - Rozmowa indywidualna z kierownikiem online lub na żywo

5

V - Przedstawienie oferty szczegółowej

6

VI - Podpisanie umowy

Nasze technologie sterowań i napędów zapewniają wydajność, moc i bezpiecznie wprawiają w ruch maszyny niezależnie od ich wielkości. Inspirujemy naszych klientów inteligentymi rozwiązaniami systemowymi - od wirtualnie połączonych ze sobą maszyn do fabryki przyszłości.

Dołącz do nas i pomóż nam wprawiać świat w ruch!

Zapraszamy do Bosch Rexroth.

Przewiń do profilu firmy