Oferta pracy

Konstruktor instalacji elektrycznych

Michelin Sp. z o.o.

  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Okresowe wykonywanie przeglądu technicznego budynków w zakresie instalacji elektrycznych

  • Opracowywanie studium wykonalności remontowych przedsięwzięć budowlanych

  • Nadzorowanie i odbieranie prac projektowych i wykonawczych

  • Monitorowanie realizacji lub przekazania do użytkowania: obiektów budowlanych, budynków przemysłowych i instalacji elektrycznych

  • Sprawowanie nadzoru inwestorskiego

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe w kierunku elektryki lub elektrotechniki (lub pokrewnych)

  • Posiadanie uprawnień budowlanych w zakresie kierowania robotami budowlanymi

  • Kwalifikacje SEP lub pokrewnych w zakresie dozoru i eksploatacji

  • Dobra znajomość pakietu MS Office i podstaw AUTOCAD

To oferujemy

  • Cykl intensywnych szkoleń przygotowujących do objęcia stanowiska i stałego podnoszenia kompetencji

  • Feedback i zaangażowanie firmy w proces Twojego rozwoju

  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych, w tym m.in.:dofinansowanie obiadów, opieki medycznej, sportu i rekreacji oraz pracowniczy program emerytalny, program "opony dla załogi", pożyczki mieszkaniowe, świadczenia dla dzieci oraz atrakcyjne rabaty w sklepach, punktach usługowych i placówkach kulturowych

Ambitnych i dynamicznych kandydatów, którzy chcą się rozwijać w międzynarodowych zespołach realizujących projekty w fabryce w Olsztynie oraz w innych fabrykach Grupy Michelin na świecie.

Przewiń do profilu firmy