Oferta pracy

Konstruktor/Inżynier biomedyczny

Wytwórnia Sprzętu Rehabilitacyjnego „COMFORT” Sp. z o.o.O firmie

  • Krzywa 23, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Wytwórnia Sprzętu Rehabilitacyjnego „COMFORT” Sp. z o.o.

Krzywa 23

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie nowych oraz ulepszanie produktów z oferty (wózki inwalidzkie)

  • konstruowanie prototypów oraz nadzór nad testami według norm zewnętrznych i wewnętrznych

  • opracowywanie dokumentacji technicznej zgodnej z przepisami rejestracyjnymi na wyroby medyczne

  • prowadzenie dokumentacji estymacji kosztów i zasobów potrzebnych do produkcji

  • bieżące raportowanie efektów pracy

Nasze wymagania

  • doświadczenie w projektowaniu CAD oraz wdrażaniu nowych lub znacząco ulepszonych produktów i usług

  • doświadczenie w przygotowywaniu projektów wzorniczych

  • wykształcenie w zakresie projektowania (np. inżynieria biomedyczna, wzornictwo przemysłowe, lub inne kierunki pokrewne)

  • praktyczna znajomość zagadnień związanych z Systemem Zarządzania Jakością

  • umiejętność analizowania i rozwiązywania problemów

  • zdolności manualne

  • pożądane doświadczenie w projektowaniu urządzeń medycznych, fizjoterapeutycznych lub ortopedycznych

  • znajomość obowiązujących wymagań oraz prawa regulującego branżę urządzeń medycznych będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • umowę o pracę od 1 dnia

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • pakiet benefitów

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne