Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Konstruktor / Inżynier CAD

Adecco Poland Sp. z o.o.

  • Słupsk, pomorskie

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Opis stanowiska:

  • Projektowanie 3D maszyn produkcyjnych i linii technologicznych,
  • Udział w sporządzaniu dokumentacji technicznej produktu,
  • Przygotowanie instrukcji stanowiskowych/ montażowych,
  • Dbałość o standardy jakościowe w procesie produkcyjnym,
  • Inicjowanie i uczestnictwo w analizach przyczyn powstawania niezgodności.

Wymagania Pracodawcy:

  • Wykształcenie wyższe inżynierskie (mechanika i budowa maszyn, mechatronika lub pokrewne) - wymóg konieczny,
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku inżyniera CAD, konstruktora, inżyniera produkcji, inżyniera procesu, technologa lub podobne,
  • Minimum komunikatywna znajomość języka angielskiego niezbędna w kontaktach z centralą organizacji,
  • Umiejętność sprawnej obsługi aplikacji do projektowania (AutoCAD, Inventor, Solidworks, Catia etc.)

 Pracodawca oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w ramach pełnoetatowej umowy o pracę stałą bezpośrednio u Pracodawcy -zaawansowanej technologicznie międzynarodowej organizacji,
  • Innowacyjne środowisko pracy,
  • Pracę w zaangażowanym zespole otwartych osób,
  • Stałe godziny pracy od poniedziałku do piątku,
  • Konkurencyjne wynagrodzenie,
  • Wysokie dofinansowanie w przypadku dojazdów do pracy - nawet 800 pln miesięcznie,
  • Przemyślany proces wdrożenia,
  • Możliwość uzyskania wsparcia w ewentualnej relokacji.

Oferta dotyczy pracy stałej - zatrudnienie bezpośrednio u naszego klienta.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne