Oferta pracy

Konstruktor-Inżynier CAE - 3D

Centrum Druku

  • śląskie

    śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie nowych rozwiązań konstrukcyjnych przy uwzględnieniu wytycznych oraz aspektów funkcjonalnych, masy, kinematyki, możliwości technologicznych (w tym druk 3D MJF),

  • Wykonywanie szkiców i modeli 3D (Oprogramowanie SolidWorks lub Autodesk Fusion),

  • Opracowywanie specyfikacji technicznej i dokumentacji projektowej (w tym BOM),

  • Zarządzanie procesem projektowym (preferowane oprogramowanie - Jira),

  • Przeprowadzanie symulacji: statycznych, zmęczeniowych oraz propagacji pęknięć elementów przeznaczonych do druku,

  • Przeprowadzanie analizy wyników,

  • Współpraca przy tworzeniu i doborze nowych rozwiązań technologicznych,

  • Udział w procesie wytwarzania przyrostowego projektowanych wyrobów,

  • Udział w badaniach wytrzymałościowych na urządzeniach typu UTM (Universal Testing Machines).

Nasze wymagania

  • Minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (preferowana mechanika i budowa maszyn, mechatronika),

  • Biegłość w wybranym programie do modelowania 3D (preferowane SolidWorks, Autodesk Fusion),

  • Znajomość teorii MES oraz umiejętność posługiwania się oprogramowaniem CAE (preferowany Altair HyperMesh / Simulia),

  • Wiedza z zakresu mechaniki ogólnej, wytrzymałości materiałów, teorii plastyczności oraz zagadnień wytrzymałości zmęczeniowej,

  • Znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint),

  • Umiejętność logicznego i analitycznego myślenia,

  • Kreatywność,

  • Wysoka motywacja do działania i podejmowanie inicjatywy oraz chęć rozwoju,

  • Umiejętność efektywnego wykorzystania czasu,

  • Samodyscyplina i poczucie odpowiedzialności za swoje projekty,

  • Umiejętność współpracy ze specjalistami z różnych dziedzin (mechanicy, elektronicy, lekarze, fizjoterapeuci),

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację ustną i pisemną,

  • Czynne prawo jazdy kat. B,

  • Gotowość do pracy stacjonarnej w Krakowie.

Mile widziane

  • Znajomość technologii HP MJF oraz DLP i używanych materiałów,

  • Znajomość technologii Skanowania 3D,

  • Doświadczenie z zakresu wytwarzania przyrostowego 3D,

  • Znajomość zagadnień elektronicznych (Siłowniki, czujniki IMU, enkodery, rozmieszczenie komponentów elektronicznych),

  • Umiejętność pracy w zespole, dzielenia się wiedzą.

To oferujemy

  • Możliwość aktywnego współtworzenia projektów kluczowych dla rozwoju marki AM3D,

  • Komfortowy biurowiec - filtr antysmogowy,

  • Stabilna pozycja rynkowa firmy,

  • Biura blisko Centrum - 10 minut tramwajem od Dworca Głównego,

  • Przyjazna atmosfera pracy - zaangażowany i zgrany zespół,

  • Konkursy z nagrodami, coroczna impreza z atrakcjami, paczki i bony świąteczne,

  • Doskonalenie - udział w interesujących projektach i szkoleniach,

  • Codziennie świeży sok,

  • Ubezpieczenie na życie i opieka medyczna na preferencyjnych warunkach,

  • Stabilne warunki zatrudnienia umowa o pracę.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • preferencyjne pożyczki

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne

Przebieg rekrutacji

1. Weryfikacja zgłoszeń aplikacyjnych.

2. Test umiejętności (zdalnie).

3. Zaproszenie na spotkanie rekrutacyjne w siedzibie firmy.

Do poszczególnych etapów zaprosimy wybrane osoby.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

AM3D to profesjonalna produkcja addytywna dla przemysłu, z zastosowaniem najnowocześniejszych technologii druku 3D. Klient ma możliwość wyceny plików w czasie rzeczywistym, dobierając odpowiednią technologię do swoich potrzeb.

Więcej informacji o projekcie dostępnych jest tutaj:

Przewiń do profilu firmy