Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konstruktor Elektronik z j. angielskim (dział R&D)

Wamtechnik Sp. z o.o.

  • Techniczna 2, Piaseczno
    Piaseczno, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Techniczna 2

Piaseczno

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie projektów konstrukcji nowych wyrobów (układów elektronicznych mających zastosowanie w pakietach bateryjnych, układy BMS i peryferia),

  • Prowadzenie dokumentacji technicznej według wytycznych wewnętrznych lub wytycznych klientów,

  • Prowadzenie procesów testowania prototypów,

  • Opracowywanie i uaktualnianie dokumentacji technicznej,

  • Nadzór nad wykonywaniem prototypów,

  • Tworzenie specyfikacji materiałowych i specyfikacji technicznych,

  • Programowanie układów scalonych zgodnie z wymaganiami projektu,

  • Monitoring nowych rozwiązań chemicznych źródeł prądu, pojawiających się na rynku, współkreowanie nowych trendów rozwoju

  • Wsparcie techniczne działu sprzedaży, ofertowania i zakupów,

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (elektronik, elektryk ze znajomością zagadnień projektowania układów elektroniki) – ukończone lub ostatni rok,

  • Znajomość środowiska Altium Designer lub podobnego,

  • Wiedza z zakresu projektowania układów cyfrowych i analogowych

  • Znajomość zasad projektowania układów elektronicznych oraz obwodów drukowanych

  • Umiejętność obsługi sprzętu laboratoryjnego (oscyloskop, multimetr, zasilacz)

  • Umiejętność lutowania elementów SMT oraz THT

  • Znajomość j. angielskiego w stopniu dobrym;

  • Umiejętnością czytania rysunku technicznego

  • Umiejętność rozwiązywania problemów, dobra organizacja pracy.

  • Kreatywność, umiejętność pracy w grupie,

Mile widziane

  • Znajomość języka C/C#/C++ oraz środowiska LabView/LabWindows,

  • Znajomość programowania mikrokontrolerów opartych na architekturze ARM,

  • Wiedza z zakresu architektury systemów pomiarowych oraz testowania układów elektronicznych

  • Ukierunkowanie na klienta i wysokie kompetencje komunikacyjne.

To oferujemy

  • Prace w instytucji będącej liderem branży,

  • Zatrudnienie na umowę o pracę,

  • System szkoleń,

  • Dostęp do specjalistycznych narzędzia i laboratorium ,

  • Szkolenia językowe i atrakcyjny pakiet świadczeń dodatkowych,

  • Możliwość nabycia i rozszerzenia wiedzy technicznej,

  • Dostęp do najnowszych rozwiązań technologicznych,

  • Praca w międzynarodowym środowisku z liderami rynkowymi.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

Firma Wamtechnik Sp. z o.o. specjalizuje się w dostarczaniu autonomicznych źródeł zasilania opartych o akumulatory i baterie. Na polskim rynku profesjonalnych źródeł zasilania jesteśmy od 1992 r.

Przewiń do profilu firmy