Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Oferty z aktywnym „Aplikuj szybko” oznaczają, że możesz zaaplikować jednym klinięciem. „Aplikuj szybko” korzysta z dokumentów oraz treści wiadomości do pracodawcy używanych przez Ciebie przy ostatnim aplikowaniu. Możesz je zmienić, klikając przycisk „Edytuj”.

Konstruktor / Inżynier Elektryk

Hapam Poland Sp. z o.o.O firmie

Hapam Poland Sp. z o.o.

ks. bp. Wincentego Tymienieckiego 22/24

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie schematów elektrycznych napędów silnikowych do odłączników wysokiego napięcia.

  • Ocena specyfikacji przesłanej przez klientów z całego świata i sporządzenie schematów połączeń z odpowiednimi komponentami.

  • Sporządzanie listy zespołów dla działu produkcji.

  • Weryfikacja w porozumieniu z działem produkcji, sprawdzenie zgodności wyprodukowanych napędów ze specyfikacją.

  • Usprawnianie konstrukcji produkowanych napędów.

Nasze wymagania

  • Inżyniera elektryka z co najmniej 2-letnim doświadczeniem.

  • Ukończone studia wyższe - na poziomie licencjata lub równorzędnym.

  • Doświadczenie w tworzeniu rysunków / schematów elektrycznych .

  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office, Autocad, oraz modelowania 3D.

  • Dobre umiejętności komunikacyjne, praca zarówno w zespole, jak i samodzielnie.

  • Znajomość języka angielskiego, znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Wprowadzimy Cię w świat wysokiego napięcia i nauczymy wszystkiego, co powinieneś wiedzieć.

  • Otrzymasz wsparcie od trzech innych kolegów, którzy wykonują podobną pracę.

  • Elastyczne godziny pracy między 6.00 a 19.00.

  • Dodatek urlopowy i świąteczny, oraz premia roczna, miesięczne wynagrodzenie wynoszące od 4 000 do 6 000 zł brutto, w zależności od kwalifikacji i doświadczenia zawodowego.

  • 3 tygodnie wakacji letnich (lipiec / sierpień) .

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • dodatkowy urlop

Hapam jest niezależnym producentem odłączników i uziemników wysokiego napięcia do podstacji zewnętrznych i wewnętrznych (zakres napięcia 36 kV - 800 kV) i dostarczył ponad 200.000 odłączników w ponad 100 krajach na całym świecie. Hapam prowadzi działalność w nowoczesnych i dobrze wyposażonych obiektach z fabrykami w Holandii, Polsce i Wietnamie. Nasza firma prowadzi ciągłą politykę ulepszania konstrukcji odłączników, w tym nowszych wymagań wynikających z rozwoju sieci odnawialnych w zakresie łączenia farm wiatrowych na lądzie i na morzu (dla AC i DC), co sprawia, że jesteśmy jednym z wiodących producentów odłączników na świecie.

Przewiń do profilu firmy