Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konstruktor – inżynier jakości

SURET Sp. z o.o.

Warszawska 448

Stare Babice (pow. warszawski zachodni)

Twój zakres obowiązków

  • Dobór podzespołów, materiałów, wykonywanie obliczeń, analiz ryzyka, instrukcji obsługi

  • Opracowywanie dokumentacji warsztatowej

  • Wprowadzanie zmian powstałych w procesie produkcyjnym

  • Współpraca z Jednostkami Notyfikowanymi i Towarzystwami Klasyfikacyjnymi w zakresie zgodności z normami projektowymi

  • Przygotowywanie dokumentacji jakościowej

  • Czynny udział w realizacjach

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne, preferowany kierunek mechanika i budowa maszyn lub pokrewny

  • Znajomość oprogramowania Solid Works

  • Umiejętność obsługi programów komputerowych z pakietu MS Office

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Umiejętność pracy z dokumentacją techniczną powierzoną

  • Znajomość rysunku technicznego

  • Znajomość schematów hydraulicznych

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Wyobraźnia przestrzenna

  • Znajomość dokumentacji wymaganej przy nadawaniu CE

To oferujemy

  • Stabilna praca w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • Umowa o pracę na okres próbny 3 miesiące + przedłużenie

  • Praca od poniedziałku do piątku

  • Narzędzia pracy (komputer i telefon służbowy)

  • Możliwość rozwoju zawodowego

Jesteśmy ekspertami od relokacji i logistyki przemysłowej. Zaczynaliśmy w 1992 roku, kiedy polski rynek dopiero się rodził. Rozwijaliśmy się wraz z nim, konsekwentnie przez lata budując swoją pozycję. Inwestycje w nowoczesne technologie, innowacyjne rozwiązania i coraz większe doświadczenie, przyniosły nam kapitał know-how, którym teraz dzielimy się z naszymi Partnerami. Dzisiaj jesteśmy liderami w zakresie relokacji i logistyki przemysłowej. Dziś my wyznaczamy standardy. Działamy w kilkunastu oddziałach na terenie Polski. Współpracujemy z naszymi Partnerami tak blisko, jak to możliwe. Tworzymy z nimi jeden organizm. Widzimy ich potrzeby i natychmiast reagujemy na pojawiające się wyzwania, stale doskonaląc stosowane rozwiązania.

Przewiń do profilu firmy